KMBGC'DEN DEBGİCİ'YE 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (KMBGC) Başkanı Arslan Deveboynu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz haftalarda yapılan kongreyle birlikte AK Parti İl Başkanı olan Ömer Oruç Bilal Debgici’ye ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Deveboynu, “Bundan sonraki süreçte Ömer Bey’e başarılar diliyoruz. Kendisinden beklentimiz şehrimize güzellikler katmasıdır. Ömer Bey’in olumlu ve ılımlı bir çalışma ortamı var” dedi.

KMBGC'DEN DEBGİCİ'YE 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

Yeni yönetimin oluşturulmasının ardından gerek kentbürokrasisi gerek kent basını gerekse de şehre gönül vermiş ilin önde gelenisimleri tarafından sık sık ziyaret edilen, aynı zamanda da ziyaret eden BaşkanArslan Deveboynu yönetimindeki KMBGC, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Kahramanmaraş’ınmedya alanındaki sorumluluğunu görev addederek üstüne düşen vazifeleri yerinegetirmeye çalışan, bu uğurda da kentteki gazetecileri bir arada tutmayıamaçlayan KMBGC Yönetimi, yaptığı faaliyet ve çalışmalarla göz doldurduğu gibitakdir de topluyor.

Bu kapsamda KMBGC Yönetimi, 24 Şubat’ta CumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti 6. Olağan İlKongresi’nde AK Parti İl Başkanı seçilen Ömer Oruç Bilal Debgici’ye hayırlıolsun ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Başkan Arslan Deveboynu, BaşkanYardımcısı ve Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi İmtiyaz Sahibi MehmetYüzbaşıoğlu, Genel Sekreter Serdar Erdoğanyılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri AksuTV Genel Müdür Yardımcısı Erol Öner, Elbistan Kaynarca Gazetesi İmtiyaz SahibiÖkkeş Saatçi ile Marasgündem İnternet Sitesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Taş’tanoluşan KMBGC heyetini AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici karşıladı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ve karşılıklıfikir alışverişlerinin bulunulduğu ziyarette Başkan Arslan Deveboynu,Debgici’ye ‘Hayırlı olsun’ diyerek, yeni görevinde başarılar diledi. Debgiciise bu nazik ziyaretinden ötürü Başkan Deveboynu ve Yönetim Kurulu Üyelerineteşekkür etti. Ziyarette ana gündem Kahramanmaraş’ın geleceği oldu.

“BASINIMIZLAİÇ İÇE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Ziyaretsırasında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, aldığıbu bayrağı daha ileriye götürmek için gayret göstereceklerini söyledi. İlbaşkanlığı olarak her zaman basınla iç içe olarak çalışmalara devamedeceklerini belirten Debgici, “Öncelikle bizleri düşünen ve ziyaretimize gelenKahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Yönetimine, basınımızın duayenisimlerine teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Tabii 24 Şubat’taCumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla AK Parti 6. Olağan İlKongremizi coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Bizlerde aldığımız bayrağı dahaileriye götürmek için o günden bu yana çalışmalarımıza ara vermeden devamediyoruz. Sağ olsun vatandaşlarımızda parti binamızı ziyaret ederek hem bizlerehem de yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza iyi dilek temennilerinde bulunuyorlar.Bugünde Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan Deveboynu ve YönetimKurulu Üyeleri burada ben kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Tabii biz AKParti İl Başkanlığı olarak basınımızla iç içe her zaman çalışmaya devamedeceğiz” ifadelerini kullandı.

“KMBGCHEYETİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Sözlerinin devamında Başkan Arslan Deveboynu nezdinde KMBGC Yönetimine teşekküreden Debgici, şöyle konuştu: “Değerli büyüklerimiz bizim hem hükümetimizingenel yerelde de belediyemizin ve teşkilatlarımızın tüm faaliyetlerinikamuoyuna en güzel şekilde bağımsız ve tarafsız bir şekilde ve eleştirilerinide yaparak aktarıyorlar. Ben tekrardan kendilerine bu ziyaretleri dolayısıylamemnuniyetimi ifade etmek istiyorum. Bundan sonraki süreçte 2019’a gittiğimizbu günlerde Türkiye yurtdışında birçok önemli operasyonlara imza atarkenyurtiçindeki güvenliğimizi daim kılacak operasyonlara imza atarken onlarda bunuyakından takip edip aktarıyorlar ve sınıra da hep beraber gidiliyor. Bubirlikteliğin devam etmesi istişarelerin üst düzeyde olması ve eksikseeksiklerin, yanlışsa yanlışlıkların düzeltilmesi ve tamamlanması noktasında herzaman inşallah iç içe olacağız.”

“BİRLİKVE BERABERLİK İÇERİSİNDE ŞEHRİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Bundan sonraki süreçte Debgici’nin Kahramanmaraş’a faydalı olacağını ve kenteyarar sağlamak adına elinden geleni yapacağına olan inançlarının tam olduğunuaktaran KMBGC Başkanı Arslan Deveboynu ise Debgici’nin oldukça ılımlı ve olumlubir çalışma ortamının olduğunu sözlerine ekledi. Başkan Deveboynu, “BugünKahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi olarak AK Parti İlBaşkanı olan Ömer Oruç Bilal Debgici’yi ziyaret etmek için geldik. Kendisinehayırlı olsun diyoruz. 24 Şubat’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ınkatılımıyla yapılan il kongresinde il başkanı olan Ömer Bey’e ve yönetiminetekrar hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bundan sonra Ömer Bey’in şehrimizebüyük katkılarının olacağına inanıyoruz. Kendisi daha önce Dulkadiroğlu İlçeBaşkanlığı yapmasından ötürü tecrübeli. İlçe başkanlığından il başkanlığınageçmesi bu işin daha verimli daha tecrübeli bir halde daha iyi başarılıolacağına inanıyoruz. Yine bundan sonraki süreçte Ömer Bey’e başarılardiliyoruz. Kendisinden beklentimiz şehrimize güzellikler katmasıdır. Ömer Bey’inolumlu ve ılımlı bir çalışma ortamı var. Milletvekilleriyle, belediyebaşkanlarıyla geçmişten bu yana uyumlu bir çalışma ortamı var. İnşallah buçalışma ortamı birlik ve beraberlik içerisinde devam eder ve gelecekte şehrimiziçin başarılı işler çıkar” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner34

banner37