KMBGC'den Emniyet Müdürü İnci'ye ziyaret!

Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan Deveboynu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci’yi makamında ziyaret etti.

KMBGC'den Emniyet Müdürü İnci'ye ziyaret!

Kent basının daha güçlü temsil edilmesi noktasındaüstlendiği sorumlulukla çalışmalarına devam eden Kahramanmaraş BüyükşehirGazeteciler Cemiyeti, protokol ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Kentinönde gelen isimlerini ziyaret ederek basın mensuplarının sorunlarını direktaktaran, böylelikle sorunlara çözüm önerileri bulan Kahramanmaraş BüyükşehirGazeteciler Cemiyeti, bu kez ise Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci’yekonuk oldu. İnci’yi makamında ziyaret eden KMBGC Başkanı Arslan Deveboynu veYönetim Kurulu Üyeleri, kentin güvenliğini sağlama noktasında özveriliçalışmalarından dolayı emniyet mensuplarına başarı dileklerini iletti.


 

“GÜVENLİ İL OLMAMAZIN SEBEBİ EMNİYET TEŞKİLATIMIZDIR”

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan KMBGC Başkanı ArslanDeveboynu, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü’nün kentin göz bebeğikurumlarının başında geldiğini söyledi. Kahramanmaraş’ın güvenli bir ilolmasında Emniyet Müdürlüğü mensuplarının büyük katkısı olduğunu belirtenDeveboynu, “Kahramanmaraş’ımız Türkiye’nin güvenli illerinin başında geliyor.Tabi ki bunda en önemli pay Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürümüz Doğan İnci veemniyet teşkilatının mensuplarınındır. Gerçekten de yastığa başımızıkoyduğumuzda rahat bir nefes alıyorsak emniyet güçlerimizin sayesindedir.Kahramanmaraş basını olarak da emniyet güçlerini bir meslektaşımız gibigörüyoruz çünkü arkadaşlarımız polislerimizle çok fazla mesai görüyor. Bunoktada Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürümüz Doğan İnci’yi ziyaret ederek başarıdileklerimizi iletmek istedik. Kendisi bizleri çok güzel bir şekilde ağırladı,hem müdürümüz Doğan İnci’ye hem de emniyet teşkilatımızın her bir bireyineçalışma hayatlarında başarılar diliyoruz” dedi.


 

“KENT BASININI ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahramanmaraşİl Emniyet Müdürümüz Doğan İnci ise iki yılı aşkın süredir Kahramanmaraş’tagörev yaptığını belirterek, “Ben iki yılı aşkın süredir Kahramanmaraş’ta görevyapıyorum ve burada görev yapmaktan mutluluk duyuyorum. Kahramanmaraş’ımızTürkiye’de güvenli illerin başında geliyor. Böyle bir ilde görev yapmakgerçekten onur verici. Halkımızın huzuru ve güvenliği için tüm birimlerimizlebirlikte gece gündüz demeden görevimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz,getirmeye de devam edeceğiz. Bugün Kahramanmaraş Büyükşehir GazetecilerCemiyeti Başkanı Arslan Deveboynu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladık. Kentbasını bizim için çok önemli, olumlu olumsuz her türlü haberde biz basınmensuplarımızla birlikteyiz. Bu nedenle basını önemsiyoruz, ziyaretlerinden dolayıda Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan Deveboynu veYönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Ziyarete, KMBGC Başkanı Arslan Deveboynu, BaşkanYardımcısı Mehmet Mümtaz Yüzbaşıoğlu, üyeler Mehmet Taş, Erol Öner ve MahmutBeyaz katıldı.

Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sonaerdi.


 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane