KMS KAMACI'YI TRANSFER ETTİ

Daha önce 7 futbolcuyla anlaşan TFF 2. Lig Kırmızı gruptaki temsilcimiz Kahramanmaraşspor, son olarak Gümüşhanespor'dan Kahramanmaraşlı Fatih Kamacı'yı transfer etti.

KMS KAMACI'YI TRANSFER ETTİ

Geçtiğimiz sezonki kadrosundan birçok futbolcuylayollarını ayıran ve 2018-2019 futbol sezonuna yeni bir kadro ile başlayanKırmızı-beyazlılar, Sezonun ilk yarısının sona ermesiyle takıma bir haftalıkizin verilirken, iznin ardından temsilcimiz, ikinci yarı hazırlıklarına kenditesislerinde start vermişti. Teknik Sorumlu Hayati Soydaş yönetiminde ikinciyarı için güç depolayan Kırmızı-beyazlılar, bir yandan da transferçalışmalarını sürdürüyor. Teknik Heyetin raporu doğrultusunda transfere hızveren temsilcimiz, daha önce 2. Lig ekiplerinden Gümüşhanespor'dan FatihKamacı'yı transfer etti.

Temsilcimiz Kahramanmaraşspor Kahramanmaraş ElbistanDoğumlu forvet arkası Fatih Kamacı'yı kadrosuna kattı. Kariyerinde çoğunluklaHollanda Eerste Divisi takımların FC Oss formasını giyen Fatih Kamacı 2.LigBeyaz Grup takımlarından Gümüşhanespor'un 10 maçta formasını giydi.

“İLERİYE DÖNÜKTRANSFERLER YAPMAYA ÇALIŞTIK”

Kahramanmaraşspor başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, yaptığıaçıklamada Takımı oldukça gençleştirdik birkaç oyuncu ile daha görüşüyoruzdiyerek son olarak 2.Lig Beyaz Grup takımlarından Gümüşhanespor'unKahramanmaraşlı oyuncusu Fatih Kamacı'yı transfer etti. Transfer hakkında vetakımın durumu hakkında açıklamada bulunan Ceyhan, “Kahramanmaraşspor ilkyarıda puansal olarak istediğimiz yerde ligi bitiremedik. Bunun ana sebebitakım ruhu ile isteği ve arzusu olmasına rağmen özellikle iç saha maçlarındaalmamız gereken maçları alamadık. Burada talihsiz maçlar kayıp ettik, talihsizpuanlar kayıp ettik. Böyle bir puan bandında olduğumuzda hedefimiz matematikselolarak üstte olurdu. Burada gerçekçi olmak lazım tabi. 17 puan nedir tabiaşağıya daha yakın yukarıya biraz uzak bir yerdeyiz. Bunu bilerek ve elimizdekiimkanlarla transferler gerçekleştirmeye nokta transferler yapmaya isim bazındadeğil taransferler yapmaya çalıştık. Gönül her şeyin en iyisini istiyor amabunun birde realitesel boyutu var. Bunları değerlendirerek yerinde transferyapmaya çalıştık. İmkanlarımız kıt ve her zaman aynı şeyleri söylemekistemiyoruz. Bu Kahramanmaraşspor gerçeği. Kahramanmaraşsporla biraz ilişkideolan herkesin bildiği bir gerçek. Biz elimizden geldiğince bu takımı ligeçıkartıp kendimizce hedefler koyup bu takımı bir yerlere taşımaya çalışıyoruz.Ben herzaman söylüyorum Bir yüce Allah’ımız var bir de taraftarımız. Birdebizler ve sezon başında bizlere destek veren Devlet Büyüklerimiz,Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımız. Bir kulübün başarılı olması içindevamlılık ve süreklilik lazım. Taşıma suyu ile değirmen dönmüyor. Her dönem bugibi sıkıntılar yaşıyoruz. Para bul eksiği kapat gibi sorunlarımız oluyor”dedi. (HABER: İLKER YİYEN)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15