KMSTO'dan Eskişehir Çıkarması

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen program çerçevesinde Eskişehir'de toplantı ve gezi düzenlendi.

KMSTO'dan Eskişehir Çıkarması

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi odasının gerçekleştirdiği program, İlk gün Ticaret Odası ile yaptığı Meclis toplantısında, başta kongre merkezi 5 bin 500 metre kare iki adet fuar merkezi, köfte merkez odanın yapılmakta olan yeni binası sonra tarihi odun pazarı ve odanın mumya ve tarihi eserlenin bunduğu müze gezildi.

İkinci günü Eskişehir Sanayi Odası ile bir araya gelindi. OSB değişik konularda kursla tanıtıldı. Odanın Meclis salonunda sanayi odası ve Kahramanmaraş Meclis üyeleri yöneticilerle toplantı yaptı. Daha sonra yazılı bir anlaşma imzaladı.

Eskişehir Ticaret Odası ve Eskişehir Sanayi Odası Kahramanmaraş Ticaret Sanayi Odası Başkan ve Meclis üyelerine olağan üstü değer verdiler. Çok iyi konuk severlik gösterdiler. Her iki Ortak Meclis toplantıların ticarette ve sanayide büyük katkı sağlayacağına kesin gözle bakılıyor.

Yolculuğun sonunda Kipaş'ın Bozüyük’te kurduğu karton kutu fabrikası ziyaret edildi.  En son teknoloji kullanılan tesis ülke ekonomisine önemli katkıda bulunması bekleniyor.

HABER: MUSTAFA KÖMÜ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15