KSÜ’ye En Az İlköğretim Mezunu 34 Personel Alınacak

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere; en az ilköğretim mezunu 34 personel alımı yapılacağı açıklandı.

KSÜ’ye En Az İlköğretim Mezunu  34 Personel Alınacak

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre; büro memuru, beden işçisi, mobilya döşeme işçisi ve oto bakım onarımcısı kadrolarında görevlendirmek üzere 34 personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 31 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Beden işçisi alımı için adayların en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması, 18-35 yaş aralığında olması, kişisel durumu “eski hükümlü” veya “TMY” olması ve Kahramanmaraş il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Büro Memuru alımı için adayların en az lise mezunu, 18-35 yaş aralığında olması, Kahramanmaraş il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumunun “engelli” olması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15