Mahçiçek 'Dualarımızı Birbirimizden Eksik Etmeyelim'

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Mevlid Kandili sebebiyle bir mesaj yayımladı. Mesajında manevi huzurun önemine değinen Başkan Mahçiçek dua ve şükretmenin gerekliliğini vurgulayarak, şu ifadelere yer verdi.

Mahçiçek 'Dualarımızı Birbirimizden Eksik Etmeyelim'

 “Yüce Rabbimizin bütün âlemlere gönderdiği sonrahmet elçisi Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa’nın (S.A.V) mevlidi şerifiniidrak ediyoruz. Mevlid Kandilinin rahmet, merhamet, barış, bereket ve selametevesile olmasını ayrıca insanlığımızın ihtiyacı olan manevi huzura dönüşmesiniYüce Rabbimizden niyaz ediyorum.

İslam Âlemi içinböyle önemli olan günlerin kıymetini bilerek, af, şefkat, insaf, vicdan, sabırve hoşgörü duygularının her daim var olması için bu gece dualarımızı birbirimizdeneksik etmeyelim inşallah.

Bu mübarek gecedeyapılacak duaların, edilecek ibadetlerin Hakk katında kabul olmasını temenniediyorum. Rabbimden, bu mübarek gece vesilesiyle birlik ve beraberliğimizidaimi kılmasını, insanlığın kardeşlik içerisinde yaşamasını ve bütünmazlumların gözyaşlarını dindirmesini niyaz ediyorum." 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15