''Manevi iklimden geçerek idrak ediyoruz''

Ramazan ayının son günlerine gelinirken, İYİ Parti Onikişubat ilçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, kadir gecesi mesajı yayınladı.

''Manevi iklimden geçerek idrak ediyoruz''

Başkan Kılıç, ''Bereket ve huzur içerisinde geçirmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, manevi lezzetinin doruğa ulaştığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşamaktayız'' dedi.

Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır diyen Kılıç, ''Ramazan ayı sevgi ve kardeşliğin pekiştiği bir aydır. Kadir Gecesi de bin aydan daha hayırlı bir gece olup, aynı zamanda müminler için de bir fırsattır. Kadir Gecesi dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı özel günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin ve Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: YAŞAR ERİKLİ 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15