Mar-Der iftarda bir araya geldi!

Ankara Kahramanmaraşlılar Kültür Deneği (MAR-DER) tarafından düzenlenen iftar programında siyasetçiler, iş adamları akademisyenler buluştu.

Mar-Der iftarda bir araya geldi!

Programla ilgili olarak konuşan Abdurrahman Köroğlu, ''Geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programında Siyaset, Bürokrat, İş adamları Akademisyenler, MAR-DER eski başkanları, Sivil Toplum Kuruluşların başkanları ve çok sayıda hemşerilerimizin katılımıyla göz dolduran ve oldukça kalabalık güzel nezih bir ortamda olan bir iftar programını daha gerçekleştirdik. Bu gibi programların amacı gurbetteki hemşerilerimizi bir araya getirmek sohbet havasında geçen program geç saatlere kadar süren sohbet özellikle siyasilerin tamamının katılımıyla rağbet görmüştür. İftarımızın masraflarını karşılayan A Rasim Akdoğan beye katılımcılar adına çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım'' dedi.

Köroğlu, ''Yine bu güzel yeri biz Kahramanmaraşlılara tahsis eden, kusursuz hizmetlerin esirgemeyen Botaş Bölge Müdürümüz hemşerimiz Yılmaz Demir Beye’de çok teşekkür eder, Yönetim Kurulu adına saygılarımızı sunarız. Bütün Hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz'' diye konuştu.

HABER: YAŞAR ERİKLİ

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15