MARAŞ'TAN AFRİN KAHRAMANLARINA ÜNİFORMA DESTEĞİ

Kahramanmaraş’ta destek verdiği sosyal sorumluluk projeleriyle sık sık farkındalık oluşturan Birteks Tekstil İşletme Sahibi İlhan Birsen, Afrin Operasyonu’na katılan askerlere teslim edilmek üzere askeri kıyafet yardımında bulundu.

MARAŞ'TAN AFRİN KAHRAMANLARINA ÜNİFORMA DESTEĞİ

Askerlerin günlük ihtiyacını karşılaması için binlerce çift çorap,mont, uzun kol sweat ve yün başlıktan oluşan koliler Pazar gecesi sınırdabekleyen askerlere teslim edildi. Özellikle askeri alanda üretimini yaptığıdayanıklı konfeksiyon malzemeleriyle tanınan Birteks Tekstil, soğuk kışmevsiminde teröristlerce çarpışan Mehmetçiği daha sıcak tutmak amacıylaharekete geçti.

Kahraman Mehmetçik için sürekli dua ettiklerini kaydeden İşAdamı İlhan Birsen, her zaman onların yanında olduklarını söyledi.

Birsen, “Terörü kullanarak ülkemizi savaş alanına çevirmeyeçalışanların bu amaçlarına ulaşmasını engellemek için sınırımızda yuvalananterör örgütlerine karşı başlatılan Zeytindalı Harekâtı’nı kanımızın sondamlasına kadar destekliyoruz.  KahramanMehmetçiğimiz orada bizim için kan dökerken bizim burada hiçbir şey yapmadanyaşamamız onlara ve onların ailelerine ihanet sayılır. Biz de neleryapabileceğimizi düşündük ve askerlerimize kıyafet yardımı yapmaya kararverdik. Onların günübirlik çorap ihtiyacının yanında soğuk havalara karşı mont,uzun kol sweat ve yün başlık gibi ihtiyaç duyabilecekleri malzemelerigöndermeye çalıştık. Kahramanlarımıza askeri üniforma yardımlarımız belirliaralıklarla devam edecek.” şeklinde konuştu.  

Askerimizin zaferle dönmesini temenni eden Birsen, “Onlarınparmağına diken batsa bizim canımız yanar. Ancak bizim nazladığımızevlatlarımız, askerlerimiz, teröristlerin karşısına çıktığında bir aslanadöner. Allah’ım oradan kutlu bir muzafferiyetle ayrılmayı sağlar inşallah”dedi.

Birsen, daha önce sosyal market projesiyle maddi durumuolmayan vatandaşları giydirmiş; İyilik Ağacı Derneği’ne mensup yüzlerce yetimçocuğu kıyafet yardımında bulunmuş; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın FETÖtutuklularına “tek tip kıyafet” açıklamasıyla kıyafetleri ücretsizhazırlayabileceğini duyurmuştu. (HABER-FOTO:KENAN ONARAN)

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13