MARAŞLI BİLİM ADAMI SPİNAMER İLE MÜSİAD EXPO'DA

Ortopedi ve spinal cerrahi alanında inplant geliştirilmesi ve üretimi amacı ile en ileri teknoloji ile inplant fabrikası Spinamer Sağlık Ürünleri Şirketini kuran Kahramanmaraşlı Op. Dr. Hacı KUTLU, İstanbul Cnr Expo da düzenlenen 17. Müsiad Expo Fuarında yerini aldı.

MARAŞLI BİLİM ADAMI SPİNAMER İLE MÜSİAD EXPO'DA

Türkiye’nin sağlık alanında geliştirdiği önemli buluşlarıile tanınan Kahramanmaraşlı bilim adamı Op. Dr. Hacı Kutlu, İstanbul Cnr Expoda bu sene 17.’si düzenlenen ve açılış kurdelesini TBMM Başkanı BinaliYILDIRIM’ın kestiği MÜSİAD EXPO Fuarında geliştirdiği ileri teknolojiürünlerini sergilemek üzere fuarda yerini aldı.

İstanbul da Kahramanmaraşlıların sesi olan MaraşGezginEyüp Kadir Kılcı’nın ziyaret ettiği Cnr Expo 4 Holl A007 nolu SPİNAMER SağlıkÜrünleri standında Op. Dr. Hacı KUTLU ile fuar hakkında görüştü. Profesyonelfuar katılımcılarının yoğun teveccühü ile karşılaştıklarını beyan Dr. KUTLUfuarın beklentilerine cevap verdiğini belirtirken ulusal ve yerel basınmensuplarının ilgi gösterdiğini belirtti.

Op. Dr. Hacı KUTLU: 2012 yılından itibaren ortopedi vespinal cerrahi alanında inplant geliştirilmesi ve üretimi amacı ile en ileriteknoloji ile inplant fabrika kurmuş olup halen argesi kendi bünyesindeyapılmış 4000 kalem ürünü ORTOVIA markası ile insanlığın hizmetine sunmuştur.

Ayrıca BIOVIA ve CELLVIA markaları ile biyolojik ve kökhücre çözümleri üzerinde çalışma planlamıştır.

“ MÜSİAD EXPO DA 4.HOLL A007 NOLU STANDA UĞRAYABİLİR,FUARDA KAHRAMANMARAŞ STANDINDA YORGUNLUK KAHVENİZİ İÇEBİLİRSİNİZ ”

Maraş Gezgin ekibi olarak ziyaret ettiğimiz SPİNAMERSAĞLIK Ürünleri standında Op. Dr. Hacı KUTLU, Bey ile fuar hakkında bilgialacak vakit bulmakta zorlandık çünkü profesyonel ziyaretçi ve MÜSİADyöneticilerinin ilgisi yoğundu.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15