MHP'DE EN İYİ ADAY CEYHAN

Ak Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayını açıklamasının ardından gözler Kahramanmaraş’ta ikinci parti konumunda olan Milliyetçi Hareket Partisine çevrildi. İnce eleyip sık dokuyan MHP’de, KMS Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan’ın Büyükşehir Belediyesine Aday olarak gösterileceği öne sürüldü.

MHP'DE EN İYİ ADAY CEYHAN

Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye BaşkanAdayını belirlemek üzere büyük bir hamle yaptı. 24 Haziran 2018 Genelseçimlerde MHP’nin 3’üncü sıra adayı Fatih Mehmet Ceyhan, seçim sürecindeyaptığı çalışmalarla hemşerilerinden tam not almıştı.

Yıllardır şehrin takımı için maddi ve manevi sorumluluktankaçmayan Ceyhan bu kez de şehrini yönetmek için elini taşın altına koydu.Kahramanmaraş’ta üst düzey bir tekstil fabrikasının ortağı olan Ceyhan’ınBüyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatı için Ankara’ya hareketettiği ve müracaatını bugün yapacağı öğrenildi.

Ceyhan’ın adaylığına kesin gözle bakılırken, Elbistan’da dapartisinin bir neferi olarak çalışan MHP MDK Üyesi Sermet Yıldız’ın ismi önplana çıktı. 24 Haziran seçimlerinde 4. Sıradan Milletvekili listesinde olanYıldız, yaptığı çalışmalarla göz doldurmuştu. Genel Başkanı Dr. DevletBahçeli’nin talimatlarını yerine getiren Yıldız, kapı kapı dolaşarak partisinedestek istemiş ve MHP’nin bitti denildiği bir dönemde partisinin oyunuartırmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15