MHP'DE ERTUĞRUL DOĞAN YENİDEN BAŞKAN!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Kahramanmaraş İl Teşkilatı feshedilmişti. Görevden alınan Ertuğrul Doğan yeniden İl Başkanı olarak atandı.

MHP'DE ERTUĞRUL DOĞAN YENİDEN BAŞKAN!

MHP Kahramanmaraş İl Teşkilatında bu sabah yaşanan gelişmelerbaş döndürdü. Önce MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan ve YönetimiGenel Başkan Devlet Bahçeli tarafından görevden alındı.

MHP Kahramanmaraş teşkilatında bu gelişmeler yaşanırken,sosyal medyada ve haberlerde görevden almanın konuşulduğu sıralarda, ErtuğrulDoğan yeniden İl Başkanı olarak görevlendirildi. Ertuğrul Doğan görevden alınanyönetimi kurulunun yerine yeni yönetim kurulunu da duyurdu.

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan yaptığıaçıklamada "Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı veyönetiminin fesih edilmesinden sonra bu onurlu görevi tekrar şahsıma layıkgören başta Sayın Türkmen Beyimiz Dr. Devlet BAHÇELİ beyefendi olmak üzere,Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Edip SemihYALÇIN beyefendiye teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Kamuoyuna saygı ileduyurulur." dedi.

HABER: ÖMER FARUKSALMAN

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15