Milli İrade Meydanı'nda Otopark Katları Yükseliyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına kısa sür önce başlanan Milli İrade Meydanı ve Katlı Otopark projesinde otopark katları yükselmeye başladı.Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Etüd ve Projeler Şube Müdürlüğü kontrolünde gerçekleştirilen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Milli İrade Meydanı'nda Otopark Katları Yükseliyor

14 DÖNÜM ALAN ÜZERİNE KURULUYOR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye hizmet binası yanındayapımına başlanan Milli İrade Meydanı olarak adlandırılan 14 dönümlük alandaçalışmalar sürdürülüyor. Kahramanmaraş’ın marka değerine çok önemli katkılardabulunacak olan milli irade meydanı vatandaşların buluşma noktası olacak,birbirleriyle buluşma daha güzel ve kaliteli zaman geçirme noktası, birçoketkinlikler, faaliyetler burada gerçekleşerek yer altı otoparkı halkınhizmetine sunulacak.

350 ARAÇLIK OTOPARK

Milli İrade Meydanı olarak adlandırılan alanda yapılacakçalışmalarla 350 araç kapasiteli 3 katlı yeraltı otoparkı ile birlikte 4500 metrekaregösteri ve toplanma alanıyla önemli bir dinlenme meydanı olacak.

Toplam 14 bin metrekare alanı kaplayacak olan Milli İradeMeydanı’nda, 700 metrekare yeme-içme alanı ve 250 metrekare ticari alanınınyanı sıra 2200 metrekare yeşil alanı da içinde bulunduracak.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2017, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15