MİNİK ELLER FİDANLARI TOPRAKLA BULUŞTURDU

Dulkadiroğlu Belediyesi ve TEMA iş birliğiyle gerçekleştirilen ağaç dikim töreninde İstasyon Mahallesi Yardım Severler Anaokulu öğrencileri ağaçları toprakla buluşturdu.

MİNİK ELLER FİDANLARI TOPRAKLA BULUŞTURDU

TEMA Vakfı Kahramanmaraş İl Temsilcisi Abdurrahman Akbolat’ın da katıldığı ağaçdikim töreninde anaokulu öğrencilerine ağaç sevgisi aşılandı. DulkadiroğluBelediyesi Park Bahçe Müdürlüğü personeliyle birlikte öğrenciler, okulbahçesini Akdeniz Çamı ile buluşturdu.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Necati Okay, bu gibisosyal sorumluluk projelerini desteklediklerini vurguladı. Başkan Okay, konuylailgili yaptığı açıklamasını şu şekilde sürdürdü: “Geleceğimiz olançocuklarımızın çevre bilinciyle büyümesi adına gerçekleşen tüm projeleridestekliyoruz. Bu güzel okulumuzda anaokulu eğitimi alan bu çocuklarımız okulbahçesini kendi elleriyle ağaçlandırdı. Bu çok güzel ve özel bir etkinliktir.Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”
TEMA Vakfı Kahramanmaraş İl Temsilcisi Abdurrahman Akbolat’ta projenin anlam veönemine değinerek emeği geçenlere teşekkür etti.Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner15