Moroğlu 3. Defa ASKEF Başkanı Seçildi

Moroğlu 3. Defa ASKEF Başkanı Seçildi

Akdeniz Sürücü Kursları Ve Eğitimcileri Federasyonu (ASKEF) 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

Adana’da gerçekleşen Seçime,  halen federasyonun başkanlığını yürüten Seyfi Moroğlu tek aday olarak girerek tekrar başkan oldu. Akdeniz Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu Kahramanmaraş,  Osmaniye,  Adana,  Gaziantep,  Kilis, Mersin,  Antalya,  Burdur,  Isparta illerindeki Sürücü kursları ve eğitimcilerini kapsayan federasyon olarak bölgenin meslek birliğini oluşturuyor.

 Federasyonun Adana’daki seçimlerine Türkiye Konfederasyon başkanı İsmail Yılmaz ve diğer federasyon başkanları da katıldı. Bölgeden ve diğer bölgelerden geniş bir katılımla gerçekleşen ASKEF 3. olağan genel kurulu başarılı ve kaliteli yapılarak diğer bölgelerden katılanlardan ve gözlemcilerden tam not aldı.


ASKEF’in 3. Olağan genel kurulunda tekrar başkan seçilen Seyfi Moroğlu yaptığı açıklamada kurula katılan tüm arkadaşlara ve kendine bu teveccühü gösteren meslektaşlarına çok teşekkür ederim dedi. Önümüzde ki dönemde mesleğimizin hizmet noktasında çok daha iyi yerlere gelmesi ve meslek gönüllülerin sorunlarının tespit edilerek daha üst hedefler doğrultusunda özveri ile çalışmaya devam edeceğiz. Bu bir bayrak yarışıdır, gelecek dönemlerde alttan gelen genç ve yetişmiş arkadaşlara bu bayrağı teslim ederek mesleğimizin daha iyi yerlere geldiğini görmek bizim için gurur kaynağı olacaktır. Bu vesileyle kurulumuza katılan tüm değerli meslektaşlarımıza katılımlarından dolayı çok teşekkür ederim dedi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane