MÜDÜRLERDEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Müdürler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, geçtiğimiz hafta sonu Yedikuyular Kayak Merkezi’ne gezi düzenleyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Dernek Başkanı Av. Celal Kara, dernek olarak birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla böyle bir etkinliğe imza attıklarını söyledi.

MÜDÜRLERDEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Onikişubatilçesine bağlı Tekir ve Köseli mahallesi sakinlerinden Müdürler sülalesinemensup vatandaşların kurduğu Müdürler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, çeşitlietkinliklerle birlik ve beraberliğini pekiştiriyor. Son olarak Yedikuyular bölgesindebir etkinlik gerçekleştiren dernek üyeleri, birlik ve beraberliğinin daimolduğu mesajını verdi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Dernek Başkanı Av.Celal Kara, bu gibi etkinliklerle dernek üyelerinin sık sık bir araya geldiğinikaydetti.

Buradakiamacın dernek üyelerinin köklerine bağlı ve dayanışma içerisinde kalmalarınısağlamak olduğunu anlatan Kara, çeşitli etkinliklerle bunu sağladıklarınıbelirtti.

Kara,dernek olarak Müdürler sülalesinin her bir ferdinin her zaman yanındaolduklarını dile getirerek şunları söyledi: “Müdürler Derneği’nin kuruluş amacıbirliğimizi ve dirliğimizi sağlamaktır. Gelecek nesillerin bu birlik veberaberliği devam ettirmesi adına da çok çeşitli sosyal etkinliklerdüzenliyoruz. Daha önce şehir dışı gezileri organize ettik. Bunun yanı sırasülalemize dahil bulunan vatandaşlarımızın her konuda yanında olduğumuzu dabelirtmek istiyorum. Sülalemizin kalkınması ve gelişmesi adına da üzerimizedüşeni yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum.Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17