Muhtarlığı kazandı, mahallesine yemek verdi!

Kahramanmaraş'ta askıda et ve askıda ekmek projesi başlatmasıyla gündeme gelen muhtar adayı Ahmet Okur, muhtarlığı kazanmasının ardından mahallesine yemek verdi.

Muhtarlığı kazandı, mahallesine yemek verdi!

Dulkadiroğlu ilçesi Namık Kemal Mahallesi muhtar adayı olan ve muhtarlığa seçilen Ahmet Okur, yaklaşık 4 ay önce başlattığı askıda et ve askıda ekmek projesiyle gündeme gelmişti. Okur, başlattığı projeleriyle mahallelinin gönlünde taht kurdu. 10 adayın kıran kırana yarıştığı Namık Kemal Mahallesi'nde 878 oy alan Ahmet Okur muhtarlığa seçildi. Okur, en yakın rakibine 75 oy fark attı. 

50 yıldır aile olarak ikamet ettikleri mahalleye muhtar seçilmesinin ardından konuşan Okur, ''Namık Kemal Mahallesi'nden sakinlerinin desteğiyle muhtar seçildim. Yaklaşık 50 yıldır aile olarak Namık Kemal Mahallesi'nde ikamet etmekteyiz. Seçim çalışmaları kapsamında mahallemde 7'den 70'e her kesime ulaşmaya, her eli sıkmaya ve ihtiyacı olan herkesin yardımına koşmaya çalıştım. Bana güvenen ve beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum.'' dedi.

Muhtarlığı kazanmasının onuruna mahallesine yemek veren Ahmet Okur, haftasonu öğle yemeğine mahallelisini buluşturdu. Kuranı kerimin okunmasının ardından yapılan dualarla yemek sona erdi.

HABER-FOTO: ÖMER FARUK SALMAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15