MÜZİK SİSTEMİ HIRSIZLIĞINDA İKİNCİ ŞÜPHELİ YAKANLANDI

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri tarafından bir gecede iki ayrı otomobilden müzik sistemi çalan şüphelilerden biri daha yakalandı.

MÜZİK SİSTEMİ HIRSIZLIĞINDA İKİNCİ ŞÜPHELİ YAKANLANDI

Hırsızlık şüphelisi şahısların, çalmış olduğu müziksistemlerini, araç sahiplerinden bir tanesinin arkadaşına satmaya çalışmasıkendilerini ele vermiş, satış işlemi için buluşma yerinde bekleme yapan polisekipleri, hırsızlık şüphelisini kıskıvrak yakalamıştı.

Olay, 07.10.2018 günü gecesi meydana geldi. Kimliği meçhulhırsızlar, Duraklı Mahallesinde park halindeki bir otomobilden 1- adet bufurhoparlör ve anfi çaldı. Aynı gece Senem Ayşe Mahallesinde park halindekiotomobilden 1 adet bufur hoparlör çaldı. Ortadan kaybolan hırsızları tespitetmek için polis hakarete geçti ve çalışma başlattı.

Hırsızlık şüphelileri birkaç gün sonra elindeki malzemelerisatmak için müşteri aradı, ancak malı satmak için irtibata geçtiğikişinin,  araç sahiplerinden birinin arkadaşıolduğundan habersizdi. Bu bilginin polise ulaşmasıyla polis harekete geçip,buluşma yerine gelecek hırsızı beklemeye başladı. Buluşma yerine gelen şahıs,karşısında polisi görünce şaşkına döndü.

Şüpheli Burak Ö. yakalandı ve olayları arkadaşı Hanifi Y.ile gerçekleştirdiğini itiraf etti. 1 adet anfi ve 1 adet bufur ele geçirildiAdliyeye sevk edilen şüpheli Burak Ö. o tarihte tutuklandı. Diğer firari şahısolan Hanifi Y. de bugün Kanlıdere mevkiinde yakalandı. Suçunu itiraf edenşüpheli; arkadaşı ile hırsızlık yaptıklarını, kendisinin olaylarda gözcülükyaptığını ve araçta beklediğini, daha sonra çaldıkları malzemeleri sattıklarınıitiraf etti. Şüpheli adliyeye sevk edildi.

HABER: YAŞAR ERİKLİ 

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15