Narlı; “milli görüş belediyeciliğinin özü ehliyet ve liyakattır”

Narlı; “milli görüş belediyeciliğinin özü ehliyet ve liyakattır”

Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Narlı, “31 Mart’ta yaşanacak seçimlerinde 1389 seçim bölgesinde seçime giren tek parti Saadet Partisidir ve Milli görüş Belediyeciliğinin özü ehliyet ve liyakattır” ifadelerini kullandı. 

31 Mart’ta yaşanacak seçimlerin önce memleketimize ve İslam Âlemine hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum diyen Başkan Narlı; “Biz yeni bir dünyanın kurulması için çalışan milli görüşçüleriz. Önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi olarak inşallah sizlerden desteklerinizi bekliyoruz” diyerek açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Türkiye’de 1389 seçim bölgesinin tamamında seçime tek başına giren parti saadet partisidir. Biz zorluklar karşısında asla yolumuzdan dönmeyiz. 31 Mart da yapılacak seçimlerin önce memleketimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini cennab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Mustafa vahdet sürücü.

Afşin Belediye başkan adayımız şeref Ertekin Çağlayan, Cerit Belediye başkan adayımız İrfan Şişman, Onikişubat Belediye Başkan adayımız Selim Kale, Dulkadiroğlu Belediye Başkan adayımız Bünyamin Gökçe, Göksun Belediye Başkan adayımız İshak Köroğlu, Elbistan Belediye Başkan adayımız Sami Polat, Andırın Belediye Başkan adayımız Abdullah Tor, Pazarcık Belediye Başkan adayımız Ali Çolak,

Ekinözü Belediye Başkan adayımız Oktay Ceyhan, Nurhak Belediye Başkan adayımız Mehmet Alış

Türkoğlu Belediye Başkan adayımız Erkan Pınarbaşı hepsi de birbirinden değerli adaylarımızla bismillah dedik halkımızın huzuruna çıktık. Milli görüş Belediyeciliğinin özü ehliyet ve liyakattır.89 yılında beş Belediye ile başladığımız milli görüş Belediyeciliğiyle büyük hizmetler yaparak halkımızın gönlüne girdik, bu hizmetlerin karşılığında 1994 yılında başta Ankara, İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde, ilçede ve beldede Belediye başkanlıkları kazanarak yerel yönetimlerde adeta destanlar yazmış, bunun neticesinde Konya büyükşehir Belediyemiz dünyada örnek Belediye seçilmiştir” dedi.

“MİLLİ GÖRÜŞ DAVAMIZDAN HİÇ TAVİZ VERMEDİK”

31 Mart Yerel Seçimlerinde seçime giren tek parti Saadet Partisidir diyen Narlı; “Yanılmadık, yanlışa düşmedik, yılmadık, yorulmadık, milli görüş davamızdan hiç taviz vermedik vermeyeceğiz. Dün ne söylediysek bugün de aynı şeyi söylüyoruz. Biz saadet partisi olarak süslü cümleler kullanarak oy almak için seçmeni aldatmaya, seçmenin kafasını karıştırma yoluna girmedik. Biz saadet partisi olarak her zaman sözün özünü söyler, işin özünü yaparız. Aslında seçmenimiz bizi çok iyi biliyor ve tanıyor ama yapılan algı operasyonlarıyla seçmenlerimizin zihni bulandırılıyor, yanlış olan doğruymuş gibi gösteriliyor. Mesela bu seçime saadet partimiz tek başına girmiş olmasına rağmen sayın cumhurbaşkanı mitinglerde HDP başta olmak üzere diğer partilerle ittifak yaptığımızı beyan etmektedir. Biz bu seçimde Türkiye’de her il. İlçe ve beldede adayımızı çıkarmış bulunmaktayız. Ve Allah’ın izniyle tek başımızayız. Bu durumu genel başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu katıldığı her programda dile getirmektedir. Bizim yaptığımız tek ittifak; esnafımız, köylümüz, çiftçimiz, işçimiz, memurumuz, emeklimiz, dul ve yetimlerimiz, dağda ovada koyununu kuzusunu otlatan çobanlarımız, Sanayicilerimiz, tekstil şehri olan Kahramanmaraş’ımızın içinde bulunduğumuz ekonomik krizden dolayı fabrikalarını kapatma noktasına gelen iş adamlarımızladır.  Bu seçimle birlikte Allah’ın izni, halkımızın teveccühüyle emanet bize tevdi edildiğinde milli görüş belediyeciliğinin Kahramanmaraş’ımızda ve tüm Türkiye’mizde işleri ehline vererek belediyeler israf ve yolsuzluktan kurtarılacaktır. Kazandığımız belediyeler yandaşın değil vatandaşın belediyesi olacaktır. Belediye başkanlarımız kılı kırk yararak tüyü bitmemiş yetim malına sahip çıkar gibi belediyemizin kaynaklarına sahip çıkacaktır. Allah’ın izniyle hizmette destanlar yazacağız ve kazandığımız tüm belediyelerin giriş kapılarına rüşvet alan da veren de melundur tabelasını asacağız. Bu vesileyle 31 Mart seçimlerimizin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi. (HABER: YAŞAR ERİKLİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane