OFF-ROAD KUPALARI SAHİPLERİNİ BULDU

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Kahramanlar Off-Road Kulübü’nün ortaklaşa düzenledikleri Akdeniz Off-Road Kupası 3. Ayak Finalleri Kahramanmaraş’ta yapıldı.

 OFF-ROAD KUPALARI SAHİPLERİNİ BULDU

İki gün süren yarışlarda kıran kırana mücadele yaşanırken,yarışmalara 19 ilden 25 araç ve 50 sürücü katıldı.

İlk günü orman etabı olan yarışmaların finalleri iseKılavuzlu Mesire alanı yanında gerçekleştirildi.

Kahramanlar Offroad ve Otomobil Sporları Kulübü BaşkanıÖmer Kundakçı, "Kahramanmaraş'ta 7'inci kez yapılıyor ve benceKahramanmaraş Offroad'ı seviyor. Akdeniz Offroad Kupası Karoff 3'üncü ayakfinal yarışı yapılıyor. İlk günümüz orman etabıydı, çok zorlu geçti ve tamoffroad etabıydı. Bugün ikinci gün ufak tefek kaza yapanlar oldu ve bugüne yaklaşık21 sporcu kalarak yarışıyor. Yarışma ulusala aday bir yarış ve inşallah 2019yılında ulusal anlamda düzenlenecek 7 tane yarıştan birine ev sahipliği yapmayıtemenni ediyoruz. Bu organizasyon bizim için büyük bir organizasyon" dedi.

Akdeniz Off-Road Kupası 3'üncü ayak final yarışlarısonunda dereceye giren pilotlara tören düzenlendi.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği yarışlar sonundadereye giren pilotlara ödül töreni yapıldı.

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilenödül töreninde yarışlarda, S-1'de Bora Köse, S-2'de Hüseyin Bişi, S-3'te KemalArıcan, S-4'te İtalyan Giuseppe Simone Agazzi birinci oldu.

Yarışmalarda dereceye girenlerin kupaları KahramanmaraşBüyükşehir Belediyesi Muhtarlar Dairesi Başkanı Adnan Alagöz ve diğer ilgililertarafından verildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane