Öğrenciler Bugün Gazetesini inceledi

Kahramanmaraş’ta kaliteli eğitimin adresi Simya Koleji 7’inci sınıf öğrencileri eğitimini aldıkları ‘Kitle İletişim Araçları’ dersini, uygulamalı olarak görmek için Bugün Gazetesini ziyaret ederek, gazetenin çalışmaları hakkında bilgiler edindi.

Öğrenciler Bugün Gazetesini inceledi

Kahramanmaraş’ın güzide eğitim kurumlarından Simya Kolejiöğrencileri Bugün Gazetesini ziyaret ederek gazetenin haber toplamadan, Grafiktasarımına kadar gazetenin çalışmaları hakkında bilgiler edindi. Simya Koleji7’inci sınıf öğrencileri derste gördükleri Kitle İletişim Araçları konusunuuygulamalı olarak işlemek için Bugün Gazetesini ziyaret etti.

7’inci Sınıf öğretmeni Nihan Karabay başkanlığındaçalışmalar ile ilgili Bugün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mesut Tuğrul’danbilgiler edinen Karabay, öğrencileri için kitle iletişim araçlarından biri olangazetenin çalışmalarının nasıl şekilde oluştuğunu yerinde göstermelerininönemli olduğunu söyledi.

Bugün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mesut Tuğrul iseöğrencilere gazetenin haber toplamadan, haber yazmaya, istihbaratlarıdeğerlendirmeye, grafik tasarıma kadar olan tüm bölümlerini öğrencilereanlattı.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15