Öğrencilerin resim sergisi!

Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri tarafından yapılan tuval çalışmaları Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi sergi salonunda sergilendi.

Öğrencilerin resim sergisi!

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçesi Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerinin tuval çalışmaları sergisi açılışı yapıldı. Açılışa, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Mehmet Özkarcı, Dekan Yardımcısı Seher Atmaca, Okul Müdürü Cemal Kocabey ve okulun öğretmenleri katıldı. Sergi gezmek isteyenler için 3 gün açık kalacak.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Okul müdürü Cemal Kocabey, ''Öğrencilerin bu sergi açmak için çok çaba sarf ettiler. Okulun fiziksel ve maddi imkanlarının yetersiz olmasına rağmen olağanüstü gayret gösterdiler ve bu çalışmaların sonucunda kendilerine bu fırsatı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi dekanlığı verdi. Öğrencilerimiz de onlara minnettarlıkla açıkladı serginin açılışında emeği geçen tüm Öğretmen arkadaşlara özellikle görsel sanatlar öğretmeni Zeynep Ucun, Rehber öğretmen Muhammet Çömez ve öğrencilere teşekkür ediyorum'' dedi.

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner35

banner15