ÖĞRETMENLER ARSAN'DA BULUŞTU!

Kahramanmaraş'ta 24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile Arsan Center bir etkinlik düzenleyerek öğretmenleri ''Müslüm Baba'' filminde buluşturdu.

ÖĞRETMENLER ARSAN'DA BULUŞTU!

Öğretmenler günü Kahramanmaraş'ta da çeşitli etkinlikler ilekutlanmaya devam ediyor. Arsan Sinema'da 24 kasımda öğretmenleri unutmayarakbir etkinlik düzenledi. Müslüm Gürses'in hayatını anlatan ve gündeme bomba gibidüşen, izleyenlerin beğenisini toplayan ve çok konuşulan Müslüm Baba filmini,öğretmenleri davet ederek ücretsiz olarak izletti.

MUTLU GÜNLERİNDEYANINDAYIZ

Arsan Sinema Yetkilisi Göksel Topalca basın mensuplarınaetkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada, ''Arsan Sinema olarak bu mutlu günde öğretmenlerimizinyanında olmak istedik. İl genelimizdeki bütün öğretmenleri davet etmek istedikancak ulaşabildiğimiz kadar öğretmenimizi burada ağırladık. Bu mutlu gündeöğretmenlerimizin yanında olduğumuzu göstermek istedik'' dedi.

İLK DEFA DÜZENLENİYOR

İlimizde ilk defa sinemalar olarak böyle bir organizasyondüzenleniyor diyen Topalca, ''İnşallah bundan sonraki senelerde de gelenekselolarak devam edeceğiz. Bugün ailelere daha çok hitap ettiği için hem degündemde olan bir film olduğu için Müslüm Baba filmini tercih ettik'' ifadeleriile sözlerini tamamladı.

Film sonunda ise öğretmenlere salon çıkışında karanfildağıtıldı.

HABER-FOTO: ÖMERFARUK SALMAN

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane