ÖĞRETMENLER GÜNÜ SANKO ÜNİVERSİTESİ'NDE DE KUTLANDI

Öğretmenler Günü, SANKO Üniversitesi’nde de kutlandı. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Bayram, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, öğretim üyelerini odalarında ziyaret ederek, karanfil takdim etti.

 ÖĞRETMENLER GÜNÜ SANKO ÜNİVERSİTESİ'NDE DE KUTLANDI

Prof. Dr. Bayram, ÖğretmenlerGünü’nün önemine değindiği takdiminde, “Fedakârca ve özveriyle gerçekleştirilenöğretmenlik mesleğini icra eden değerli öğretmenlerimizin bu güzel gününükutluyorum” dedi.

 

Başöğretmen BüyükÖnder Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın(kültürün) müspet fikirlerini veriniz. İstikbalin aydınlığına onlarlakavuşacaksınız. Hür fikirler tatbik (uygulama) mevkiine konduğu vakit TürkMilleti yükselecektir” diyerek öğretmenlerin hedefini belirlediğini kaydedenProf. Dr. Bayram, öğretim üyelerinin Öğretmenler Günü’nü kutladı. 

 

SANKO ÜNİVERSİTESİ

2013 yılında kurulan SANKOÜniversitesi’nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Hemşirelik,Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisansdüzeyinde, Moleküler Tıp, Hemşirelik, Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler ileFizyoterapi ve Rehabilitasyon alanlarında yüksek lisans eğitimi veriliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15