ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ 1. BASKETBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi spor faaliyetleri açısından bir hizmete daha imza atarak 1. Basketbol Kuruluş Kupası Turnuva maçları için start veriyor. Turnuvaları izlemeye tüm Kahramanmaraş halkı davet edildi.

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ 1. BASKETBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi insan odaklıhizmet anlayışı kapsamında her alanda kendini gösteriyor. Spor faaliyetleriaçısından birçok hizmet veren ve vatandaşa fayda sağlayan Onikişubat BelediyeBaşkanı Hanefi Mahçiçek, spor faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerekOnikişubat 1. Basketbol Kuruluş Kupası Turnuva maçları için start verdi.

KahramanmaraşOnikişubat Belediyesinden yapılan açıklamada yarışmalar erkek okul takımlarıarasında gençler kategorisinde, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ilçemerkezine devlet okullarına duyuru yapılarak gerçekleştirilecek ve TürkiyeBasketbol Federasyonunu ve uluslararası oyun kuralları geçerli olacaktır.

YarışmalarUluslararası Oyun Kuralları ve Yarışma Yönetmeliklerine, GSGM Spor FaaliyetleriDairesi Başkanlığınca öngörülen hükümlere uygun olarak yapılacaktır. Buradaaçıklanmayan hususlarda ilgili federasyonun oyun kuralları ve talimatlarıgeçerli olacaktır.

Onikişubat 1. BasketbolKuruluş Kupası Turnuva maçları 6 Mart - 14 Nisan 2018tarihinde belediyemiz tarafından yapımı tamamlanarak halkımızın hizmetinesunulan Hürriyet Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. 10.00- 14.00- 16.00 saatleriarasında yapılacak turnuvalara tüm Kahramanmaraş halkı davet edildi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner34

banner37