Onikişubat Belediyesi Kapalı Pazar Yeri Çekilişi Yapıldı

Mahçiçek “Esnafa Ekmek Kapısı Açmaya Devam Edeceğiz”

Onikişubat Belediyesi Kapalı Pazar Yeri Çekilişi Yapıldı

OnikişubatBelediyesi vatandaşa daha temiz, güvenilir ve kaliteli alışveriş yapma imkânısunmak amacıyla inşa ettiği Kapalı Pazar yerlerinin kura çekilişlerine devamediyor. Bu kapsamda Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 3. Pazar Grubuçekilişi için Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde pazar esnafları ile biraraya geldi.

Çekilişöncesinde bir konuşma yapan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi MahçiçekKahramanmaraş için yaptığı hizmetlerden bahsederek, prestij kazandıracakprojesi EXPO 2023 Onikişubat’tan bahsetti. Daha sonra Kapalı Pazar Yerlerindenbahseden Başkan Mahçiçek, bu alanda yapılar inşa etmeye ve esnafa ekmek kapısıaçmaya devam edeceklerini söyledi.

Ardından60 asıl ve 40 yedek olmak üzere 100 kişilik liste için kura çekimi noterhuzurunda gerçekleşti. Ekmek parası kazanma hevesiyle büyük bir heyecaniçerisinde kura çekilişini izleyen pazar esnafı ve aileleri isimlerinin çıkmasıiçin saatlerce dua etti.

Haftanın 6 Günü 14 Noktada Hizmet

OnikişubatBelediyesi’nin bugüne kadar yapılan Kapalı Pazar Yeri çekilişlerinin 1.grubunda 120, 2. grubunda 75 ve 3. grubunda ise 60 kişi yer aldı. Haftanın 4günü 8 noktada hizmet eden Pazar esnafı, 3. Grup ile yine haftanın 6 günü 14noktada vatandaşa hizmet verecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15