ONİKİŞUBAT BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLU HER GEÇEN GÜN YENİLENİYOR

Onikişubat Bisiklet ve Yürüyüş Yolu her geçen gün yenilenerek, bisiklet kadrosunu güçlendiriyor. Vatandaşın spor yapıp, yürüyüş ve bisiklet aktivitelerini gerçekleştirebileceği 9 km’lik kesintisiz yol boyunca 6 noktada farklı kondisyon alanlarından oluşan parkura farklı tasarımlarda ve her yaştan insanın kullanımına uygun bisikletler ekleniyor.

ONİKİŞUBAT BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLU HER GEÇEN GÜN YENİLENİYOR

Daha önce bisiklet kadrosuna “3 Teker Kargo, 4 Teker 4Kişilik GoKart, 4 Teker 1 Kişilik GoKart, 4 Teker 2 Kişilik GoKart, 3 TekerMekanik, 3 Teker Tek Çocuk Pusetli Mekanik,3 Teker Mekanik Uzun Yol, 4 Teker 4Koltuk Mekanik Velomobil, Şehir Konsepti, Tandem Bisiklet olmak üzere toplamda400 adet bisiklet dâhil edilmişti.

Yenilikçi bakış açısıyla hizmet eden OnikişubatBelediyesi bisiklet kadrosuna 100 erkek ve 100 bayan olmak üzere toplamda 200adet bisiklet dâhil edilerek vatandaşın hizmetine sundu.


Açılışının gerçekleştiği günden bu yana 127.700 kezhizmet alınan tesise tam 37 bin üye kayıt yaptırdı. Özellikle hafta sonuvatandaş tarafından yoğun ilgi gören Onikişubat Bisiklet ve Yürüyüş Yolu’nda nezihkahvaltı imkânı da halkın hizmetine sunuluyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15