ONİKİŞUBAT ENGELLİLERİN YANINDA!

Kahramanmaraş Valiliği ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde Onikişubat Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti ile engelli vatandaşlara ve ailelerine yemek programı düzenlendi.

ONİKİŞUBAT ENGELLİLERİN YANINDA!

Programa Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Numan Öksüz, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kahramanmaraş Görme Engelliler Derneği Başkanı Doğan Nurluyol, engelli vatandaşlar ve aileleri de katıldı.

ENGELLİLERİN YANINDAYIZ 

Görme Engelliler Derneği Başkanı Doğan Nurluyol, böyle önemli bir günde bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederken, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’e bu alanlarda yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Başkan Hanefi Mahçiçek, ise günün anlam ve önemine değinerek, Toplumun geniş bir yelpazesini engellilerin oluşturduğunu ve onların yanında olduklarını belirtti. 

KAİNATI BÖYLE KABUL EDELİM

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, ''Engellilerin de toplumun bir parçası olduğunu söyledi. Kılıç, birlik ve beraberlik mesajı vererek, hayata tutunmak ve destek içerisinde yaşamak gerektiğini söyledi. Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, esas olanın kâinatı olduğu gibi kabul edip, birlik ve beraberlik içerisinde, sevgi saygı ile yaşamak olduğunu söyledi. 


Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2018, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15