ONİKİŞUBAT'TAN KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ!..

Kahramanmaraş Büyükler Ligi 2. Amatör Küme Takımlarından Onikişubat İdmanyurdu Spor Kulübü kardeşlik Köprüsü çerçevesinde 2. Amatör Küme takımlarından Bertizspor Kulübünü ziyaret etti.

ONİKİŞUBAT'TAN KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ!..

Şehrimizin Amatör Kulüplerinden Onikişubat İdmanyurduSpor Kulübü ilklere imza atmaya devam ediyor. Daha önce bir çok etkinlik tertipederek kulüpleri bir araya getirmeyi başaran kulüp yönetimi şimdi ise yenisezon öncesi spor kulüplerini ziyaret ederek hem tanışma kaynaşma,hem futbol anlamındaneler yapabilirizi tartışmak üzere kulüp ziyaretlerine başladı.

Geçtiğimiz sezon isminden sıkça söz ettirmeyi başaranOnikişubat İdmanyurduspor Kulübü bu sezona başarılı teknik adam BahaittinBozkurt’u getirerek başladı. Haftada 2 idman ile sezona hazırlanan kulüp sahadışı çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

“SAMİMİYET SPOR’UNMİLEK TAŞIDIR”

Bertizspor kulübünü ziyaret ederek yenilenmiş olanBertizspor Kulübüne hayrlı olsun dileklerinde bulunan Onikişubat İdmanyurduspor Kulüp Başkanı Ahmet Öztürk; Bertizsporkulübümüz bu sezona yenilenmiş bir yönetim ile başladı. Kulübümüzüziyaret ederek hem tanışalım hem de sezon öncesi bir ihtiyaçları olupolmadığını konuşalım istedik. Sağolsun Fatih Yıldız başkanımız bizi güzelağırladı. Samimi bir sohbet ortamı yaratıldığı için teşekkür ederiz. Samimiyetspor’un Milektaşıdır. İnşallah Bertizspor’umuzda eski parlak günlerinitekrardan yaşayacaktır. Biz tüm kulüplerimizle yakın ilişkiler kurup şehrimiziçin bir şeyler yapma niyetindeyiz. Bu bağlamda ilk ziyaretimizi de Bertizsporile başlatmış bulunuyoruz. Kendilerine yeni sezonda başarılar dileriz”ifadelerini kullandı.

“GÜZEL PROJELERÇIKARALIM”

Bertizspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız yaptığı açıklamada;Yeni bir yönetim ile sezona başlamış bulunmaktayız. Spor camiası içerisindefazla tanıdığımız kimseler yok. Sağ olsunlar Onikişubat İdmanyurdusporKulübümüz lokalimizi açtığımızda çiçek gönderen ilk kulübümüz olmuştu. Dahasonra bir araya gelme fırsatımız olmadı. Fakat kendilerine tekrar teşekkürederiz ki bizleri ziyaret ederek tanışmaya vesile oldular. Gerek Ahmet ÖztürkBaşkana gerekse Onikişubat İdmanyurduspor Kulüp Yönetimine bu tavırlarındandolayı çok teşekkür ederiz. İnşallah bu güzel ziyaretlerin devamında şehrimiziçin güzel projeler yapabilme imkanına sahip olabiliriz” ifadelerini kullandı. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15