Özbilir; “zaman kayıp etmeden harekete geçmek lazım!”

Tümsiad Yönetim Kurulu üyesi Özbilir Ambalaj yönetim kurulu başkanı Celal Özbilir, yerel seçimin tamamlandığına işaret ederek, artık ekonomideki sıkıntıların çözülmesi için zaman kaybedilmeden harekete geçilmesini istediler.

Özbilir; “zaman kayıp etmeden harekete geçmek lazım!”

Seçim sonuçlarının değerlendiren ve ekonomide yaşanan sıkıntıları dile getiren Tümsiad Yönetim kurulu üyesi Özbilir Ambalaj yönetim kurulu başkanı Celal Özbilir “Seçim bitti, sıra ekonomide” mesajı verdi.

Kahramanmaraş’ta ve Türkiye’de yeni seçilen başkanlara da başarı dileklerini ileten Özbilir, ortak aklı ve şeffaflığı benimseyen, şehirlerdeki yaşam kalitesini daha da artıracak bir yönetim anlayışı beklediklerini dile getirdi.

Yerel seçimlerin ülke genelinde birkaç üzücü olay dışında sakin geçtiğini ve halkın da sandıklara giderek 5 yıl boyunca kendisini yönetecek yerel yöneticilerini belirlediğini açıklayan Tümsiad Yönetim kurulu üyesi Özbilir Ambalaj yönetim kurulu başkanı Celal Özbilir, “Türkiye son yıllarda neredeyle her yıl seçim yaptı. Seçimler dolayısıyla ülke gündemi daha çok siyaset oldu. Bu süre zarfında da ekonomide iç ve dış etkiler nedeniyle sıkıntılar belirdi. Bu sorunların çözümü için biz yıllardır ekonomik reformların yapılmasını istiyorduk. Şimdi önümüzdeki 4.5 yıl seçim görünmüyor. Bu sürede artık bizi yönetenler yüzlerini tamamen ekonomiye dönmeli. Acı da olsa alınması gereken bütün kararlar alınmalı ve ekonomimiz yeniden rayına oturtulmalı. Biz de iş dünyası olarak elimizden geleni yapmaya hazırız. Bu ülke her türlü sorunun üstesinden gelmeyi her zaman bildi” diye konuştu. (HABER: YAŞAR ERİKLİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15