Özdemir'den Başkan Okumuş'a tam not

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir ve beraberindeki İl Yürütme Kurulu, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'u ziyaret etti. Özdemir, ilçede yapılan yatırımları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Özdemir'den Başkan Okumuş'a tam not

 

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un, ilçe adına çokbaşarılı projeler yaptığını belirten AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir,“Belediye Başkanımızın bu konuda çok güzel işler yaptığını yakinen takipediyoruz.  Bugün şunu gördük, özellikle söylüyorum. Her belediyemizinbaşarılı hizmetleri var ama Türkoğlu Belediye Başkanımızın Türkoğlu’nungeleceğine dair hizmet yatırımları yapıyor.

Yaptığı iş Türkoğlu’nun bugünü, yarını ile ilgili değil,50 yılı- 100 yılı ile ilgili ve Türkoğlu bir şehir olması ile ilgili yanisadece yeşil alan yapmak, asfalt dökmek, kanalizasyon yapmak, alt yapı yapmakdeğil bir şehir kültürü oluşturmak. Modern bir şehir hem tarihi dokusu olan,hem modern yüzü olan bir şehir kültürü oluşturmaya çalışmışlar. Bunu çok takdirediyorum. Çünkü herkesin yaptığı bir şey değil. Çalışkan olmak başka bir şey,ama ufku açık olmak bambaşka bir şey. Onun için tebrik ediyorum, arkadaşlarımadına, hem şehrim adına başarılı hizmetlerde de devamını diliyorum” dedi.

 

İLERİYE DÖNÜK ÇALIŞMALAR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Türkoğlu BelediyeBaşkanı Osman Okumuş,  “Değerli ilBaşkanımız, Başkan Yardımcılarımız, yürütme kurulumuz ilçemize şeref verdiler.Yaptığımız işleri bizzat anlatma fırsatı bulduk. Bize moral, motivasyonaçısından da sağ olsunlar bugüne kadar destek oldukları gibi, inşallah bundansonraki projelerimiz de başkanımız her zaman yanımızda destek verecekler,veriyorlar zaten, şu zor süreçte gece gündüz Kahramanmaraş’ımıza yatırımlarnoktasında çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalardan en büyük paylardan birtanesini Türkoğlu’na alıyoruz. İlçe Başkanımızla, belediye başkanı olarakbizler ve il başkanımızla birlikte şu anda hükümetimizin yaptığı yatırımlar birkatrilyon civarında. Biz bu yatırımla beraber önümüzdeki yıllarda nüfusun çokhızlı bir şekilde artacağı için şehir planlamasını ona göre yapıyoruz. Bizzatİl Başkanımızla, Yardımcılarımızla bunu gördük. Belediye Başkanı olarakkendilerine çok çok teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Program sonunda, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş,AK Parti il Başkanı Ahmet Özdemir’e Osmanlı Oku ve Yayı hediyeetti.  

Haber Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2017, 08:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15