PAZARCIK BELEDİYESİ GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

Bu kapsamda Pazarcık Belediyesi, yaptığı örnek çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek, ilçede ikamet eden engelli vatandaşlar Nursel Çoraplı ve Nedim Erol’a akülü tekerlekli sandalye Başkan Bozdağ hediye etti.

PAZARCIK BELEDİYESİ GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

Belediye hizmet binası önünde gerçekleşen programdaEngelsiz bir Pazarcık hedefleyen ve bunu gerçekleştirmek için çalışmalarına hızkesmeden devam eden Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ konuyla ilgiliyaptığı açıklamada;

 

ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

“Her birey bir engeli adayıdır sloganıyla engellivatandaşlarımıza tekerlekli sandalye hediye ettik. Herzaman engelli vatandaşlarımızınyanındayız engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmak onların hayatlarınıkolaylaştırıcı çalışmalar yapmak hepimizin en önemli görevidir. İlçemizdeyaşayan engelli vatandaşlarımıza desteğimiz artarak devam edecek. Bizsadece bu konuda değil, her konuda vatandaşlarımıza yardımcı olmakistiyoruz” dedi. 

 

BAŞKAN BOZDAĞ’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ tarafındanbedensel engelli Nursel Çoraplı ve Nedim Erol’a akülü TekerlekliSandalyesi teslim edildi. Teslim sırasında duygulandığı gözlenen engellivatandaş Nedim Erol; “Sayın Başkanımız Yakup Hamdi Bozdağ’a çok teşekkürediyorum. Allah razı olsun” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17