Polisten pokercilere kumar baskını

Polisten pokercilere kumar baskını

Polisten pokercilere  kumar baskını

Kahramanmaraş emniyetmüdürlüğü asayiş şube müdürlüğü ahlak büro amirliği ekipleri tarafından biradreste kumar olayına suçüstü yapıldı.

Kahramanmaraş il genelinde kumar oynatan ve oynayan şahısların yakalanabilmesi ve kumar suçununönlenmesi amacıyla ahlak büro sivil ekipleri kamufle olarak takip vebaskınlarına devam ediyor. Bir adrese operasyon yapan polis ekibi, 2'su kumaroynayan ve 1'i kumar oynatan 3 şahsa suçüstü yakalayarak işlem yaptı.

Şahıslara 640 tl para cezası tatbik edilerek, kapatma vemühürleme işlemi için idari işlem başlatıldı. İdarî işlem sonrası işlerininsüresiz olarak kapatılarak faaliyetten men edileceği bildirildi.

Cuma günü kumar ile mücadele kapsamında asayiş şubemüdürlüğü ahlak büro amirliği ekibi tarafından yapılan takipte: fevzipaşa  mahallesinde faaliyet gösteren bir  kıraathanede 2 şahsı poker tabir edilen kumaroyunu oynadıkları esnada suçüstü yaptı. Masa üzerinde bulunan paralara parayave  iskambil kağıtlarına  el konuldu.kumar oynayan 2 şahsa idari işlemtahsis edilerek 640 tl idari para cezası uygulandı.kıraathaneyi işletenv.k.  İsimli şahsa da kumar oynanmasıiçin yer temin etmekten adli işlem tahsis edildi.

Emniyet yetkilileri tarafından, kamufle olmuş sivil polislerile kumar takiplerinin aralıksız devam ettiği bildirildi.

Haber: yaşar erikli

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15