Prof. Dr. İbrahim Taner Okumuş Atandı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. İbrahim Taner Okumuş, üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can tarafından Rektör Yardımcılığına atandı.

Prof. Dr. İbrahim Taner Okumuş Atandı

Rektör YardımcısıProf. Dr. İbrahim Taner Okumuş’a yeni görevinde başarılar dileyen Rektör Can,idari görevleri bayrak yarışına benzeterek  “Hepimizin ortak gayesi ülkemizeve milletimize en iyi şekilde hizmet etmek. Akademik görevlerimizin yanı sıraverilen idari görevleri bu makamlarda bulunduğumuz süre içerisinde hakkıyla ifaetmenin gayreti içerisindeyiz. Üniversitemizin, şehrimizin ve ülkemizinihtiyaçlarının farkında olarak bilim ve teknolojide ilerlemeye devam edeceğiz.”diye konuştu.

Kendisini bugöreve layık gören Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’a teşekkürlerini ifade edenRektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Taner Okumuş, “Devletimizin dijital dönüşümhedefleri çerçevesinde ülkemizi ve üniversitemizi eğitim, bilim ve teknolojide dahaileri yerlere taşımak için gereken tüm çabayı göstereceğiz.” şeklinde konuştu. 


Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15