Projeleriyle Andırın'dan tam not aldı

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinden çıkarak İngiltere’de kurduğu şirketle başarısından söz ettiren İş İnsanı Ayşegül Doğan, memleketine dönerek Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Andırın’ı her yönüyle üst seviyelere çıkartacak 42 projesiyle hemşerilerine hizmet etmek isteyen Doğan’a Andırın’dan destek seli geldi.

Projeleriyle Andırın'dan tam not aldı

Sağlık alanında Laborant olarak 15 yıl görev yaptıktan sonraailesiyle birlikte 10 yıl önce İngiltere’ye giden İş İnsanı Ayşegül Doğan biryandan şirket kurup Andırın’dan çıkan bir Türk kadınının başarı hikayesiniyazarken diğer taraftan da eğitimine devam etti. İngiltere’de BrightonÜniversitesi Biyoloji alanında lisans diplomasını alan Doğan aynı üniversiteninEkonomi bölümünde de son sınıf öğrencisi. Aralık ayında ikinci diplomasınıalmayı bekleyen Doğan memleketine dönerek Aday Adaylığı için resmi müracaatınıyaptı.

Aday Adaylığı müracaatını önceki gün Ak Parti Andırın İlçeBaşkanı Yunus Emre Dalkıran, SKM Başkanı Abdulkadir Kayıran ve Kadın Kollarıİlçe Başkanı Şerife Sarı’ya teslim eden Doğan, partisinin ilçe teşkilatbaşkanlarının iyi dileklerinden dolayı teşekkür etti.

Kısa sürede azmiyle büyük bir mesafe kat eden Doğan sahayainerek çalışmalarına hız verdi. Andırın’ın cadde, sokak ve kırsal mahallelerindehemşerilerini ziyaret etmeye başlayan Ak Parti Andırın Belediye Başkan AdayAdayı Ayşegül Doğan vatandaşın teveccühü karşısında da mutlu oldu. Hemşerileriyletek tek ilgilenerek Andırın’a yapacakları projeleri anlatan Doğan, “istişareyeönem veren biri olarak, inşallah bu kutlu görev bize tevdi edildiğindehemşerilerimizle birlikte Andırın’ımızı daha üst seviyelere getireceğiz.” Dedi.


Oluşturduğu bir birinden önemli 42 projeyle Andırın’ıngeleceğini değiştirmek isteyen Doğan her kesimden oy alabilecek bir isim olarakda öne çıktı. Azmi ve donanımıyla dikkat çeken Doğan aday adaylığı için şuaçıklamalarda bulundu; “Her taşında medeniyetlerin izlerini taşıyan Andırın,her hizmetin en kalitelisine, en iyisine layıktır. Geleneğimize sahip çıkıpmodern imkanları sonuna kadar kullanacağız. Proje ve stratejilerimizi Andırınlıhemşerilerimizle kararlaştırarak ve birlikte planlayarak uygulayacağız.

Hedefimiz; işsizlik sorunu olmayan, özel ve kamuyatırımlarının bir biri ardına yükseldiği, turizm alanında söz sahibi, konutsorununun olmadığı, gelişen, değişen ve insanıyla yaşam refahının üstseviyelere çıktığı bir Andırın hayalimiz var. Bilindiği üzere hayal olmayanhiçbir şey gerçeğe dönüşmez. Partimizin yol haritasıda budur. Bugün Cumhuriyetdöneminden bu döneme kadar yapılmayanları Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız RecepTayyip Erdoğan önderliğindeki bu kutlu harekat yaptı. Millet hareketi olanpartimiz önce hayal etti sonra da gerçeğe dönüştürdü. Bizde Recep TayyipErdoğan belediyeciliğini ilçemize de getirmek istiyoruz.”

Gittiği ziyaretlerde vatandaşların da ilgi odağı olanDoğan’a hemşerilerinden gelen destek çığ gibi büyüyor.

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15