Rapçi olan 2 oğluna destek vermek için yollara düştü

İsviçre'de müzik yapan 2 oğlunun şarkılarını tanıtmak için yollara düşen ve Youtube'dan dinlemelerini isteyen baba, çocuklarına destek vermek için şehir şehir gezerek kağıtlara yazdığı şarkılarının isimlerini vatandaşlara dağıtarak oğulları için destek istedi.

Rapçi olan 2 oğluna destek vermek için yollara düştü

Yozgatlı bir baba, İsviçre’de müzik yapan2 oğlunun Youtube’daki şarkısının daha çok izlenip çocuklarının tanınması içinyollara düştü. Küçük kâğıtlara grubun ve şarkının adını yazıp karşılaştığıherkesin eline “Rica etsem dinler misiniz?” diye yazdığı kâğıtları tutuşturanAli Cenap Çocuklarına bu şekilde destek olmaya çalıştığını ifade etti.

Baba Cenap, “Evlat işte. Sponsorları,paraları yoktu. Kalbimden geleni yaptım Yozgatlıyım. Biri kız 3 evladım var.Bağ-Kur’dan emekliyim. 9 yaşında başladım çalışmaya. Boyacılık, amelelik yaptımbaktım geçinemiyorum, 1984’te İsviçre’ye gittim. Çok mücadele ettim. Oturumaldım. Burada yaptığım da cesaret işi. 11 kalem tükettim. Hep siyah kalemleyazıyorum. Ne kalem dayanıyor, ne kâğıt. Bugüne kadar 20 pakete yakın kâğıtdağıttım'' dedi.  Onların mutluluğu vebaşarısı için bütün çabam diyerek bir babanın evlatlarına nasıl destekolunabileceğini tüm halka gösterdi.

HABER FOTO MUSTAFA KÖMÜ

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 05:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15