Refah kahramanmaraş'ta da teşkilatlanıyor!

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından kuruluş çalışmaları kapsamında istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Refah kahramanmaraş'ta da teşkilatlanıyor!

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde yapılan programda,partiyi anlatan sinevizyon gösterisi yapıldı. Yeniden Refah PartisiKahramanmaraş İl Başkan Mehmet Dere yaptığı açıklamada, programa katılımgösteren herkese teşekkür etti.

Mehmet Dere, ''Bugün partimizin ilk kuruluş çalışmalarındanolan istişare toplantısını yaptık. Buraya teşrif eden tüm kardeşlerimizeteşekkür ediyoruz. Müjdeler olsun diyoruz. Yeniden Refah PartisiKahramanmaraş'ımızda kuruluyor. Yeniden; artık çare var. Çözüm var diyoruz. Artıkinsanımızın sıkıntıları ile hemhal olan ve onu giderecek bir parti meydanaçıkıyor. Kahramanmaraş'ta ilk kuruluş hamlemizi başlattık. Buradaki yapılanistişare çalışmalarının sonucunda teşkilat kurulma aşamasına geçeceğiz. YenidenRefah Partisi hayırlı olsun'' ifadeleri ile sözlerini tamamladı.

Türkiye 31 Mart 2019 yerel seçimler için sandık başınagidecek. Milli Görüş lideri ve eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğluFatih Erbakan Saadet Partisi'nden ayrılıp Yeniden Refah Partisi'ni geçtiğimizaylarda kurmuştu. Yerel seçimler için takvim işlemeye devam ediyor. Kesin adaylisteleri 3 Mart’ta ilan edilecek. Seçmen listeleri de, 4 ila 17 Ocak arasındaaskıda olacak. 31 Mart 2019 yerel seçimlere girecek partiler arasında YenidenRefah Partisi yer almadı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 06:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15