Ruhsatsız düğün yapan mekânlar denetlensin!

Kahramanmaraş Düğün Salonları (KADDER) Derneği Faaliyetler Kapsamında Düğün, Nişan, ve kına  Organizasyonlarını Konuşmak Maksadıyla istişare toplantısında bir araya geldi.

Kahramanmaraş Düğün Salonları Dernek Başkanı Mehmet Ekberoğlu tarafından düzenlenen istişare toplantısında Dernek üyeleri ile Yaşanılan sorunlar masaya yatırılarak çözüm arandı.

 Safron Otel Tesislerinde düzenlenen toplantıda Kahramanmaraş Düğün Salonları Dernek Başkanı Mehmet Ekberoğlu, Ruhsatsız Olan Cafeler  ve Farklı Mekanlarda Düğün, Nişan, ve kına Yapılması Artık Yasal olmadığını Ve Böyle Mekanların Tek Tek Araştırılarak bulunduğunu ve gerekli zabıta ekiplerine bilgi verildiğini ve gereğinin yapıldığını dile getirdi.

İş yerlerinin Ruhsat Konusunda Hassasiyet Gösterilmesini Dile Getiren Ekberoğlu ayrıca Kahramanmaraş Düğün Salonları Derneğine üye olan mekanların ellerinde KADDER üyesi olduğuna dair broşürlerin olduğunu, belirtti. Kahramanmaraş Düğün Salonları Dernek Başkanı Mehmet Ekberoğlu Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İlçe belediyeler ve valilikten yardım beklediklerini sözlerini ekledi.

RÖPORTAJ: MUSTAFA KÖMÜ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15