Sağlık Bakanlığı personel alımı son dakika

yhgm.saglik.gov.tr: Sağlık Bakanlığı personel alımı son dakika Sağlık Bakanlığı 30 bin kamu personeli alım başvuru şartları.

Sağlık Bakanlığı personel alımı son dakika

 personel alımı son dakika gelişmesi! 2019 yılında Sağlık Bakanlığı bünyesine personel alımı yapılması noktasında büyük bir merak söz konusu oldu. On binlerce aday bakanlığın personel duyurusunu heyecanla beklemekte. Sağlık Profesyonelleri Platformu kurucusu Aras Ali Altıntaş, atamalara ilişkin suskunluğu bozdu ve 30 bin atama için Haziran ayını işaret etti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, sağlık çalışanlarıyla geçtiğimiz günlerde iftarda bir araya geldi. "Bir müjdeyi de sizlerle paylaşmak istiyorum." diyen Erdoğan, "Bu yıl içerisinde bu 29 bin 600 yeni sağlık çalışanını kamuda  etmek için süreci başlattık. İlk etapta 12 bin sağlık personelinin alımını gerçekleştireceğiz." ifadelerini kullandı. Peki Sağlık Bakanlığı 30 bin i alımı  nedir?.

Sağlık Bakanlığı personel alımı son dakika gelişmesi: Sağlık Bakanlığı 30 bin kamu personeli alımı başvuru şartları açıklaması. Başkan Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde sağlık çalışanlarına müjdeyi vermişti. Erdoğan bu yıl içerisinde 29 bin personel alımı yapacağını duyurmuştu. Şimdi birçok kişi Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak sorusuna yanıt arıyor. Bu arada Sağlık personeli adaylarını sevindiren haber Sağlık Profesyonelleri Platformu Kurucusu Aras Ali Altıntaş'tan geldi. Altıntaş; 30 bini aşkın atama için ilk tercihlerin Haziran ayında yapılacağını işaret etti. Sağlık Bakanlığı personel alımı için Haziran ayı bekleniyor. Ayrıca söz konusu atamalara ilişkin duyuruların Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet sitesinden (https://yhgm.saglik.gov.tr) takip edilebilecek..

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15