Şahin Balcıoğlu, KSÜ'de 'Sevgi ve Başarı' Konulu Söyleşi Gerçekleştirdi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Milli Kültür Hareketi Öğrenci Topluluğu tarafından Çabasan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkan Yardımcısı Şahin Balcıoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı “Sevgi ve Başarı” konulu söyleşi düzenlendi.

Şahin Balcıoğlu, KSÜ'de 'Sevgi ve Başarı' Konulu Söyleşi Gerçekleştirdi

KSÜ Cahit ZarifoğluKonferans Salonunda gerçekleştirilen konferansın açılış konuşmasını üniversitemizRektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Saltalı yaptı. “Sevgi olmadan başarı olmaz.”diyen Rektör Yardımcısı Saltalı, başarıya ulaşmanın en önemli yolunun severekçok çalışmak olduğunu ifade etti.

 

Milli Kültür HareketiÖğrenci Topluluğu Başkanı İlahiyat Fakültesi öğrencisi Emre Akbaba da kısa birselamlama konuşması yaparak topluluk faaliyetlerine ilişkin bilgi verdi.

 

Açılış konuşmalarınınardından Çabasan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Balcıoğlu, “Sevgive Başarı” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi. “Başarının en önemli anahtarısevgidir.” diyen Balcıoğlu, başarı için sadece paranın yeterli olmadığınınaltını çizdi. Hayatın olumlu ve olumsuz bütün durumları içerisindebarındırdığını ifade eden Şahin Balcıoğlu, hem iş hayatında hem de özel yaşamdabaşarılı olmak için hedefler koymak gerektiğini söyledi.

 

Söyleşinin ardından üniversitemizRektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya Pak tarafından Şahin Balcıoğlu’na gününanısına plaket takdim edildi.

 

.

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner13

banner17