ŞAMPİYON TAKIM YEMEKTE BULUŞTU

2. Amatör küm B Grubunda 2. Olarak adını 1. Kümeye Yazdıran Kahramanmaraş Anadolu Gençlikspor kulübü şampiyonluk yemeğinde buluştu.

ŞAMPİYON TAKIM YEMEKTE BULUŞTU

Ligin son haftasında Elmalarspor Kulübünün Komiteyevermiş olduğu dilekçelerinde Anadolu Gençlikspor müsabakasına çıkmayacağınıbeyan ettiklerinden dolayı 3 puanı alan Anadolu Gençlikspor 2. Küme B Grubunda2.olarak 1.Amatör kümeye çıkmıştı. Bu sezon genç kadrosuyla 2.Amatör kümeyefarklı bir enerji getiren Anadolu Gençlikspor, ligde oynadığı 13 maçta 8galibiyet, 2 mağlubiyet ve 3 kezde sahadan beraberlikle ayrıldı, rakip kalelere46 gol attı, kalesinde ise 18 gol gördüğü Ligde adını 2. Lige yazdırmasınıbildi. Genç ekip olarak dikkatleri üzerine çeken ve adını 1. Amatör Kümeyeyazdıran Kahramanmaraş Anadolu Gençlikspor Spor Sever Harun Toy’un vermişolduğu şampiyonluk yemeğinde buluştu. Harun Ocakbaşı’nda düzenlenen şampiyonlukyemeğine ASKF Başkanı Ergün Önal, ASKF Yönetim Kurulu, Kahramanmaraş AnadoluGençlikspor Kulüp yönetim kurulu, teknik heyet, sporcu kafilesi ile güzel birakşam yemeği ile şampiyonluk taçlandırıldı.

“ALTYAPININMEYVELERİNİ TOPLAMAYA BAŞLADIK”

Yemek öncesi açıklamalarda bulunan Kahramanmaraş AnadoluGençlikspor Teknik Patronu Keramettin Güler, “Kahramanmaraş Anadolu GençlikSpor Kulübü olarak altyapıya gösterdiğimiz önemin meyvelerini toplamayabaşladık. Alt yapıdan yetişen Gençlerimizle Büyükler Ligi 2. Amatör Küme BGrubunda takımımız şampiyonluğunu ilan etti. Kendileriyle gurur duyuyorum.Desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen herkese, maçlarımızı ve idmanlarımızıtakip eden her sporsevere çok teşekkür ediyorum. Bugün Bizlerin burada birarada olmasını sağlayan Harun Toy kardeşimize, Burada Bizlere Hizmet eden eskiSporcu Harun Ocakbaşı sahibi Harun Nacar kardeşime ve çalışanlarına, bizleri bu anlamlı günde yalnız bırakmayan ASKF Yönetimineçok teşekkür ediyorum.  BizlerKahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü olarak A takıma gösterdiğimiz ilgiyialtyapıya da gösteriyoruz. Altyapıdan A takıma çıkardığımız oyuncularımızıntamamı altyapıya verdiğimiz önemin bir göstergesi. Çok çalışıp yeteneklerini enüst seviyeye çıkaran oyuncularımızı A takımda görmek bizleri memnun ediyor.Altyapıda yetiştirdiğimiz oyuncular iyi birer futbolcu olmanın yanında, iyibirer birey olarak da toplum içerisinde bizleri temsil edecekler. Alt liglerdeüstün bir performans sergileyip, şampiyonluklarını ilan ederek bizlerigururlandıran bütün oyuncularımıza ve hocalarımıza teşekkür ediyor,başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı. (HABER VE FOTOĞRAF: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15