SANKO YENİ İSİMLER HASTANESİ KADROSUNA EKLİYOR

İÇ HASTALIKLARI UZMANI DR. ÖĞR. ÜYESİ AHMET ZİYA ŞAHİN HASTA KABULÜNE BAŞLADI

SANKO YENİ İSİMLER HASTANESİ KADROSUNA EKLİYOR

SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama veAraştırma Hastanesi uzman kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet ZiyaŞahin hasta kabulüne başladı.


Dr. Öğr. Üyesi AhmetZiya Şahin 1982yılında Adana’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Adana’da tamamladı. Dereceile girdiği Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu.Aynı yıl Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi’nde devlet hizmeti yükümlülüğügörevine başladı.

 

2008-2013yılları arasında Gaziantep Üniversitesi İç Hastalıkları Kliniği’nde uzmanlıkeğitimini tamamladı. 2013-2018 yılları arasında Adana Seyhan Devlet Hastanesive Çukurova Devlet Hastanesi’nde İç Hastalıkları Kliniği idari sorumluluğugörevini yürüttü.

 

Genişbir yelpazesi olan İç Hastalıkları Kliniği’nde özellikle anemiler, diyabet,sindirim sistemi rahatsızlıkları, lipid metabolizması bozuklukları ve uzmanlıktez konusu olan tiroid hastalıkları ilgi alanlarını oluşturmaktadır. Bualanlarda uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış makale ve ulusal-uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan birçok bildirisi bulunan Dr.Öğretim Üyesi Şahin diyabetle ilgili ulusal ve uluslararası araştırmaprojelerinde görev almıştır.

 

Aralık2018’de SANKO Üniversitesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında Dr. Öğretim Üyesiolarak göreve başlayan Şahin aynı tarihte SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi İçHastalıkları Kliniği’nde hasta kabul etmeye başladı.

 

Evlive iki çocuk babası olan Dr. Öğretim Üyesi Şahin iyi düzeyde İngilizcebilmektedir. Klinik Endokrinoloji ve Diyabet Derneği ile Gaziantep TabiplerOdasına üyelikleri bulunmaktadır.

 

SANKOÜniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi İç HastalıklarıKliniği’nde Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Ziya Şahin’in yanısıra, Uzm. Dr. Lütfi Baran ve Uzm. Dr. Dilek Sarsu da hasta kabuletmektedir.

 

SANİKONUKOĞLU UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Çağdaş hastane yönetimianlayışıyla yönetilen ve sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelenhastanede, Acil Servis,Biyokimya, Patoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarları, Radyoloji, NükleerTıp, Kardiyovasküler Cerrahi, Organ Nakli Merkezi, Nefroloji, Genel Cerrahi,Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji,Kulak Burun Boğaz, Pediatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Ortopedive Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Hematoloji, Fizik Tedavi veRehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Göz Hastalıkları, KadınHastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Psikiyatri, Göğüs Cerrahisi, Dermatoloji, UykuLaboratuvarı, Obezite ve Metabolik Cerrahi Kliniği ve Üremeye Yardımcı TedaviMerkeziyle uzman kadro ve modern cihazlarla hizmet verilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15