SAVAŞIMIZA DAHİL OLMAYANLAR, ZAFERİMİZE ORTAK OLMASIN!

Kahramanmaraş’ın etkin taraftar Gruplarından Edeler Grubu, Kahramanmaraş halkına seslenerek Kahramanmaraşspor’a sahip çıkmasını istedi.

SAVAŞIMIZA DAHİL OLMAYANLAR, ZAFERİMİZE ORTAK OLMASIN!

50. Yılında takımlarının yanlarında olmak isteyenTaraftar Gruplarından Edeler Grubu Derneği Kurucu Başkanı Serkan Altunbaş,şehir halkına çağırıda bulunarak takımlarına destek vermeye davet etti. 

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta şehrimizi temsil eden Kahramanmaraşspor’un12. Adamı Edeler Grubu Kurucu Başkanı Serkan Altunbaş, Kahramanmaraşspor’unşehrin takımı olduğuna vurgu yaparak, “Taraftar olarak üzerimize düşen hertürlü desteği yerine getiriyoruz ve bundan sonrada yerine getirmeye devamedeceğiz. 1980’ler de rahmetli ejder abi tarafından kurulan tribün faaliyetlerio ölünce duran Edeler Grubu sene 2007 de tekrar Taraftarlar tarafından hayatageçirildi. Her zaman bu takımın peşine çoğu zaman telefonlarımızı satarakcebimizdeki son kuruşuna kadar harcayıp deplasmanlara gittik. Kimsenin adamıolmadık ve hiç kimseye boyun bükmedik. Kahramanmaraşspor’u bir menfaat içinsevmedik ve hiç bir menfaat beklemedik. Elimizden geldiği kadar takımıdesteklemeye içerde ve dışarda tribünlerde olduk. Kahramanmaraşsporumuzun heparkasında olduk ve şimdi bir karar aldık ve onu uygulayacağız. Edeler Grubu herzamanki yerinde dimdik ayakta olacak. İmkânlarımız ne olursa olsun takımımızıyalnız bırakmayacağız. Gerek kendi sahamızda, gerekse deplasmanda onlarınyanında olacağız. Galibiyetin 12 adamın (taraftar) desteği ile elde edildiğibilinciyle yolumuza devam edeceğiz. Lütfen Şehir halkına sesleniyoruz,Savaşımıza Dahil Olmayanlar, Zaferimize Ortak Olmasın. Biz Bu şehrin SivilToplum örgütleri, Bürokrasisi ve Siyasetçileri bu takıma sahip çıkmalı. BizEdeler Grubu olarak Öncelikle Kahramanmaraşspor'umuz için tribünde tek yumrukolacağız. Hem iç saha da hem de deplasman da şehrimizin adını taşıyanKahramanmaraşspor’a Sahipleneceğiz. Biz Kahramanmaraşspor Başkanı Fatih MehmetCeyhan’ı hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Bundan sonrada yalnız bırakmayı dadüşünmüyoruz. Öncelikle Kahramanmaraşspor'umuz için tribünde tek yumrukolacağız. Hem iç saha da hem de deplasman da şehrimizin adını taşıyanKahramanmaraşspor’a Sahipleneceğiz. Edeler Grubuna karşı çok büyük bir sempativar. Bu ilgiyi sağlam bir organizasyonla örgütleyecek ve takımımızınmücadelesinde itici güç olacağız. Kahramanmaraşspor’un durumu bizi her geçengün üzüntüye boğuyor. Her sezon sıkıntılı günler geçiriyoruz. Artık birilerininbuna dur demesi lazım. Çünkü bu takım herkesin ve herkesin sahiplenmesi,benimsemesi lazım diyorum. Başlatılan seferberliğe Biz Edeler grubu olarak tamdestek vereceğiz ve Takımımızın yanında olacağız” ifadelerini kullandı.  (HABERVE FOTOĞRAF: İLKER YİYEN)  

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15