Seçime kadar gardaş, seçimden sonra vatandaş devrini bitireceğiz

MHP Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı 31 Mart Yerel Seçimlerinin bitiminin hemen ertesinde Dulkadiroğlu İlçesinde vatandaşları ziyaretlerine devam ediyor.

Seçime kadar gardaş, seçimden sonra vatandaş devrini bitireceğiz

İlçe Başkanı Ömer Emrah SATICI önderliğine MHP Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Yönetimi, Yeni seçilen Muhtarlara hayırlı olsun ziyaretlerine başladı.

İlçe başkanı SATICI şunları söyledi;

“ Öncelikle Dulkadiroğlu Bölgesinde 31 Mart Yerel Seçimleri sürecinde Cumhur İttifakımıza yoğun ilgi gösteren halkımıza teşekkür ediyoruz.

Seçim sürecinde seçmenlerimize; “SEÇİME KADAR GARDAŞ, SEÇİMDEN SONRA VATANDAŞ DEVRİNİ BİTİRECEĞİZ.” Sözü vermiştik. Seçim sonrasında da hiç ara vermeden vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bu süreçte göreve yeni başlayan muhtarlarımıza Hayırlı Olsun Ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerde muhtarlarımıza ahşap oymadan yapılan Besmele Tablosu ve “KAHVE BİZDEN HATIRI MUHTARLARIMIZDAN” diyerek Türk Kahvesi ikramı yapıyoruz.

Dulkadiroğlu İlçemizde 103 Mahallemiz var. Seçim sonrasında şu ana kadar 23 mahallemizi ziyaret ettik. Allah izin verirse Dulkadiroğlu İlçemizde önümüzdeki süreçte Ayak Basmadık Yer Bırakmayacağız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15