Şehrin en panoramatik ve manzaralı projesi

Kahramanmaraş'ta şehrin en panoramatik ve manzaralı projesi  Germenicia Park konutların yapımı devam ediyor.

Şehrin en panoramatik ve manzaralı projesi

Memka İnşaat sahibi Memduh Kaya 63 dönüm arazi üzerine kurdukları dev proje eşsiz baraj manzarası, yavşan ve Başkonuş yaylarına hakim konumu ile konut sakinlerine ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşatacaklarını söyledi.

İnşaatın seyri hakkında bilgi vererek örnek daireyi anlatan Kaya, Hızla devam eden proje için 2 dev bloğun kaba inşaatının bittiğini 4 villanın hazır, 3 binanın ise yapımlarının sürdüğünü söyledi. 36 ay gibi kısa bir süre içinde inşaat çalışmalarını bitirmeyi hedeflediklerini belirten Kaya, Germenicia Park’ın felsefesini ‘çok konut değil, kaliteli ve lüks konutlarla hayata değer katmak’ olarak tarif etti. 3 ay gibi kısa bir süre içinde Sosyal Tesislerini hizmete başlayacağı müjdesini veren Memka İnşaat sahibi Memduh Kaya Tesislerde vatandaşa sunacaklarını söyledi.

Kaya, ''Kapalı Sosyal Tesis önünde Peyzaj Mimarisine uygun, Açık Yüzme Havuzu ve yanında bağlantılı Çocuk Yüzme Havuzu ve Aquapark olacak. Ayrıca tiyatro ve sinema için 1 salon, bale ve aerobik spor salonu, müzik eğitim odası, içinde baylara ve bayanlara olmak üzere, ayrı ayrı kapalı ısıtma sistemli yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, duş, türk hamamı, masaj odası, fitness, buhar odası, özel tuz odası ve kafeterya olacak. Kahramanmaraş`ın en güzel mevkilerinden birinde yapılmakta olan inşaat projesinin üç tarafı ve %80’i yeşil alandır. Çevresi ise yaklaşık 120.000 m2’lik yeşil alanla çevrilidir. Bu yönüyle kent içinde özel bir yaşam alanıdır” dedi.

HABER: YAŞAR ERİKLİ

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2019, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15