Şekerbank'tan üreticilere finansman desteği…

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Kahramanmaraş Şube Başkanı Vakkas Kuzu, ile protokol imzaladı. Banka imzalanan protokol kapsamında, bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri ödemelerini yılda bir hasat zamanında yapmalarına imkân sağlıyor.

Şekerbank'tan üreticilere finansman desteği…

Şekerbank Azerbaycan Şubesi, Kahramanmaraş Damızlık Koyunve Keçi Yetiştiricileri Birliği ile protokol imzaladı. Bölge üreticilerininnakit ihtiyaçlarının karşılanmasının hedeflendiği protokol, Şekerbank AzerbaycanŞube Müdürü Uğur Aktepe ve Kahramanmaraş Damızlık Koyun ve Keçi YetiştiricileriBirliği Başkanı Vakkas Kuzu arasında imzalandı.

İmzalanan protokol ile Şekerbank, bölgedeki üreticilerin finansmanihtiyaçlarını hasat zamanı geri ödeme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıylakarşılayacak.

Şekerbank Azerbaycan Şube Müdürü Uğur Aktepe “Tarımsektörüne ve çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Şekerbank Şekerbank Azerbaycan Şube Müdürü Uğur Aktepe,protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş’lı üreticilere bankaolarak daha fazla destek olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını dilegetirerek; “Şekerbank’ın üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımızprotokol ile Kahramanmaraş’lı üreticilerimize finansman sağlıyoruz.Kuruluşumuzdan bu yana uzman kimliğimiz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimizeher zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kahramanmaraş Damızlık Koyun ve Keçi YetiştiricileriBirliği Başkanı Vakkas Kuzu, “Üretime yapılan destek ekonomiye ivmekazandıracaktır "

Kahramanmaraş Damızlık Koyun ve Keçi YetiştiricileriBirliği Başkanı Vakkas Kuzu, da üreticilerimize yapılacak her türlü desteğin,ülke ekonomisine ivme kazandıracağını, ekonominin canlanmasına ve istihdamakatkı olarak geri döneceğini söyledi.

Kahramanmaraş Damızlık Koyun ve Keçi YetiştiricileriBirliği Başkanı Vakkas Kuzu, “Üretim, ülkelerin refah düzeyinin artması vekalkınmasının en büyük itici gücüdür” dedi.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15