Sevgilisine kızan kadın evi yaktı, son anda kurtarıldı

Kahramanmaraş’ta sevgilisi ile tartıştıktan sonra evde yalnız kalan kadın evi yaktı

Sevgilisine kızan kadın evi yaktı, son anda kurtarıldı

Yaktığı evde baygın bulundu  

  Sevgilisi birlikte yaşadığı kadından şikâyetçioldu  

 Kahramanmaraş’tasevgilisine kızan genç kadın, birlikte yaşadığı evi ateşe verdi. Alevlerinyükselmesiyle dumandan etkilenen kadını, itfaiye ekipleri son andakurtardı.  

  Olay, gece yarısıDulkadiroğlu ilçesi Trabzon Caddesi üzerinde yer alan Seyran Apartmanının 5.katında meydana geldi.

  Alınan bilgileregöre; cadde üzerinde yürüyen vatandaşlar, apartmandan dumanlar çıktığı farketmesiyle durumu polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Yapılan ihbar üzerineolay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Yoğun dumanı farkeden ekipler, zaman kaybı yaşanmaması için yan dairenin balkonundan içerigirdi. Yapılan ilk kontrolde içeride baygın halde bulunan kadın dışarıçıkarıldı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, olay yerinde hazırbekleyen 112 sağlık ekipleri kadına ilk müdahaleyi yaptı.

 

  Sevgilisine kızdıevi yaktı

  Sağlık ekipleritarafından müdahalesi sonrası kendine gelen 18 yaşındaki D.T., kendisinigörüntüleyen İHA muhabirine, “Bir cam kırılsın hapis cezası verir savcı. Kadınaşiddete gelince hiçbir şey yapmazlar. İmam nikahlıyız diye. Gelsin bizi dövsün,buralarda gezsin, sırf biz imam nikahlıyız diye bir şey yapmıyorlar. Küfüretmek istemiyorum. Adalet yok, şans yok bir şey yok. Bak seyirciler de burada”diye konuştu.

 

  Evini yakansevgilisinden şikayetçi oldu

  Necip Fazıl ŞehirHastanesine kaldırılan D.T.'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, F.Ö.evini yakan sevgilisi D.T.’den şikayetçi oldu.

  Hastanede yapılantedavisinin ardından emniyete götürülen D.T., alınan ilk ifadesinde; aynı evdebirlikte yaşadığı F.Ö. ile tartıştığını, tartışma sonrası eşinin evdengittiğini, ona sinirlendiği için evin kapısını kilitleyerek perdeyi çakmak ileyaktığını söyledi.

  Polis, D.T. hakkındagenel güvenliği tehlikeye sokmak suçlamasıyla hakkında adli işlem başlattı.

  

                                         

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane