SEZAL, AKSU TV'Yİ ZİYARET ETTİ!

Onikişubat Belediye Başkanlığına aday adayı olan Sıddık Sezal, basın mensuplarına ziyaretlerini sürdürüyor.

SEZAL, AKSU TV'Yİ ZİYARET ETTİ!

Sezal, önceki gün Aksu TV'yi ziyaret ederek Genel Müdür Yardımcısı Erol Öner ile sohbet etti. Mimar Sıddık Sezal çalışmalarından bahsetti. Erol Öner ise ziyaretinden dolayı Sezal'a teşekkür etti.

ÇOK GÜZEL SÜRPRİZLERBEKLİYOR

Onikişubat belediye başkan aday adayı Sıddık Sezal temayülyoklamasında gazetemize yaptığı açıklamada, “Onikişubat ilçemiz için başkanaday adayı olarak müracaat etmiştim.  3dönem meclis üyeliği yaptım. Belediyelerin mutfağında yetişmiş bir kişiyim.Bundan sonra başkan olarak halkımıza hizmet için yola çıktım. Bu günde temayülyoklaması yapılıyor. Bir demokrasi şöleni şeklinde arkadaşlarımız gelerekburada tercihlerini yapacaklar. İlk defa elektronik ortamda temayül yoklamasıyapılıyor. Bu neticelerin şehrimize ve ilçelerimize hayırlı olmasını diliyorum.Bütün aday adayı olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ben mimar veprojeciyim. Bu projecileri ilerleyen süreçte anlatacağım. Aklımızda çok güzelprojelerimiz var. Bunlar üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Adaygösterilirsek bu projeleri basınla da paylaşarak ortaya koyacağız.Vatandaşlarımızı çok güzel sürprizler bekliyor. Hem imar konusunda,  hem teknik belediyecilik konusunda hem desosyal belediyecilik konusunda çok güzel projelerimiz var. Bu projeler 15yıllık bir tecrübenin bir sonucudur. Hizmet için yola çıktık. Rabbim nasipederse Onikişubat ilçemizde bu projeleri uygulamak için hazırız'' demişti.

AK Parti'de herkes temayül yoklaması sonrası sonuçlarıbeklerken, aday adayları da çalışmalarını sürdürüyor. Onikişubat için iddialıaday adaylarından birisi olan Mimar Sıddık Sezal'da tüm hızıyla seçim içinçalışıyor.

HABER-FOTO: ÖMERFARUK SALMAN/YAŞAR ERİKLİ

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15