SEZAL'DAN ESNAF ZİYARETİ

AK Partiden Onikişubat Belediye Başkan Aday Adayı olan mimar Sıddık Sezal, seçim çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Sezal Onikişubat esnaflarını ziyaret ederek esnafların belediyecilik konusundaki görüşlerini aldı.

SEZAL'DAN ESNAF ZİYARETİ

Sezal,  esnaflarlabelediyecilik konusundaki öneri ve tavsiyelerini aldığını ve ziyaretlerin gayetolumlu geçtiğini vurguladı.

“GÖNÜL ALMANIN YOLUZİYARETTEN GEÇER”

Çalışmaların devam ettiğini söyleyen Sezal, Esnaf ve ticareterbabımızı gezdik. Onlarla belediyelerden isteklerini, öneri ve tavsiyelerinialdık. Yaklaşan yerel seçimler konusunda esnaflarımıza neler düşündüklerinisorduk. Aday adaylığı konusunda projemizdeki görüşlerini aldık. Bunlarıdeğerlendiriyoruz. Cumhurbaşkanımız 31 Mart 2019’daki seçimleri gönül alma,gönüllere girme sloganı ile açıkladı. Gönül almanın da yolu ziyaretten geçer.Bizde esnafımızı, ticaret erbabımız ziyaret ederek onların gönüllerini almayaçalıştık” dedi.

“HAYRETTİN BEYEÜSTADIM DİYORUM”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı HayrettinGüngör’ün Belediyecilik konusunda gerekli bilgi ve birikime sahip olduğunusöyleyen Sezal,  “AK Parti Genel BaşkanYardımcımız ve AK Parti Milletvekilimiz Mahir Ünal ile birlikte KahramanmaraşBüyükşehir Belediye Başkan Adaylığı açıklanan üstadımız Hayrettin Güngör Beyşehrimize teşvik edeceklerdir.  Buradaaday tanıtım programına katılacaklar. Hayrettin Beye üstadım diyorum. Çünkübelediyecilik konusunda gerekli bütün kanun ve yönetmenliklerin oluşturduğumevzuatı çok iyi bilen bir insandır. Geçmiş dönemde biz ona içindençıkamadığımız konuları kendisine sorarak istişare ediyorduk. İnşallahgösterilen Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız hayırlı hizmetler yapar. Butemenni ve düşünceleri taşıyorum. Kendisini güzel bir programla karşılayacağız.Gezdiğim yerlerde halkımız büyük bir teveccüh gösterdi. Mesleğim mimarolduğundan dolayı esnaflarımız hemen imar konusunu açıyor. Bu konuda bendefikir ve düşüncelerimi kendilerine izah ediyorum. Tabi bu işler nasip işidir.Rabbim adaylığı nasip ederse ben onlara hizmetkâr olmak için bu yola çıktım.Tabi bu takdiri genel merkezimiz ve halkımız verecektir. Kim aday olursa onunlaomuz omuza verip aynı bu davada çalışacağımızı ifade etmek istiyorum”açıklamaları ile sözlerini tamamladı.

HABER-FOTO:MERT POLAT

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15