'SIFIR ATIK' MÜCADELESİ

Cumhurbaşkanlığı himayesinde başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, projeye destek vermek ve Kahramanmaraş’ta sıfır atık oluşturmak maksadıyla bir başlattığı uygulamasına personellerin eğitilmesi ile devam ediyor.

'SIFIR ATIK' MÜCADELESİ

Konu ile ilgili olarak Kahramanmaraş BüyükşehirBelediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim programı ilepersoneller sıfır atık konusunda bilgilendirilerek neler yapılması gerektiğikonusu ele alındı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yürütülençalışmalar kapsamında personellere sunum eşliğinde bilgilendirme yapılarakneler yapılması konusunda bilgiler aktarıldı.

Okullarda yürütülen sıfır atık konusunda bilgilendirmeseminerlerinin yanı sıra personellerini de eğiten Kahramanmaraş BüyükşehirBelediyesi aynı zamanda bina içerisine yerleştirdiği kovalar aracılığıyla daatıkları ayrıştırarak topluyor.

Personellerin eğitim konusunda Meclis Toplantı Salonu’ndagerçekleştirilen sunumda sıfır atık projesinin ülkemizin geleceği içinöneminden ve personellerin sıfır atık projesine en etkin katılımısağlayabilmeleri için yapabilecekleri anlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15